Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel PAVILON, ubytování Říčany

Pohodové ubytování, dobré jídlo a odpočinek...To vše s nadstandardním servisem a vřelým úsměvem u nás v hotelu. Hotel s restaurací Pavilon v Říčanech je rodinný podnik umístěný v klidném prostředí, pouhých  20km od centra Prahy a přitom hned u lesa. Stojí na místě dřevěného pavilonu přestěhovaného sem z Prahy po skončení Národopisné výstavy v roce 1896.  Současný Pavilon poskytuje ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích  nebo v luxusních apartmánech, všechny s WIFI připojením a s uzavřeným parkovištěm.  Nezapomeňte navštívit hotelovou restauraci! Základem jejího úspěchu je umění našich kuchařů a pečlivě vybírané suroviny. Kromě stálého jídelního lístku si určitě vyberete i z denního menu,… Více… které sestavujeme s ohledem na sezonní a regionální nabídku. V hotelu jsou tři seminární místnosti s moderní prezentační technikou a kapacitou 12-45 osob, dva klimatizované squashové kurty, sauna a herna s kulečníkem a stolním fotbálkem. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 793 Kč za osobu na noc!

Hotel PAVILON - Vybavení pokojů

Kde Vás ubytujeme?
V  jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s přistýlkami nebo v luxusních apartmánech – celkem je k dispozici 58 lůžek. K hotelu patří vlastní uzavřené parkoviště.
Vybavení pokojů
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, TV se satelitem, telefonem a přípojkou na internet a postelemi se špičkovými matracemi značky MAGNIFLEX. Jeden dvoulůžkový pokoj s vyššími lůžky a speciálně vybavenou koupelnou s WC je připravený pro zdravotně handicapované hosty. Naše jednolůžkové pokoje mají atypické postele pro dlouhány!
Šest aparmánů v samostatné budově zařízených s vysokým standardem jsou byty o rozloze 60m2 (ložnice, obytná kuchyně a příslušenství). I zde je internet volně přístupný.

Hotel PAVILON - Možnosti stravování

Co u nás můžete očekávat?
Vaříme lehká zeleninová jídla, ale také tradiční pokrmy české i světové kuchyně. Velký důraz je kladen na kvalitní suroviny a jejich sezónní obměnu. Vinný lístek se zaměřuje na vína z tradičních moravských oblastí, výborná rakouská a francouzská vína.
Restaurace je nekuřácká.

Hotel PAVILON - Okolí ubytování

Jak se k nám dostat?
AUTOBUSEM
Pražskou integrovanou dopravou: linky č. 381, 382, 387, 393
VLAKEM
Trať Praha – Benešov u Prahy
AUTEM
Z dálnice D1, exit 10 (Jesenice, Říčany)Sledujte směr Kutná Hora až téměř na konec Říčan a tam podle našich poutačů odbočte doprava.

Fotografie Hotel PAVILON

Hotel PAVILON
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel PAVILON

Velká mapa