Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Svornost, ubytování Praha 9

Hotel Svornost se nachází jen 15 minut od historického centra, v blízkosti O2 Areny, PVL a Jižní spojky (dálníčního obchvatu Prahy). Nabízíme ubytování ve 19 pokojích v rodinném a klidném prostředí s celkovou kapacitou 50 lůžek. Hosté mohou využít parkoviště, letní terasu i velkou zahradu. Hotel Svornost je ideální místo pro svatební hostiny a jiná rodinná setkání nebo firemní jednání, kdy jsou vám plně k dispozici salonek pro 30 osob a salonek s krbem pro 20 osob či sál pro 150 osob. Přijďte do naší restaurace pochutnat si na specialitách české i mezinárodní kuchyně. Řídíme se zásadou: Svět se skládá z mnoha detailů a my se postaráme, aby každý detail vašeho pobytu byl dokonalý.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Svornost - Vybavení pokojů

Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a toaleta, lednice, fén a Wi-Fi připojení k internetu po celém hotelu zdarma.

Hotel Svornost - Možnosti stravování

Hotelová restaurace je místo, kde se můžete v klidu nasnídat, naobědvat i navečeřet. Naši kuchaři pro vás každý den vaří nová jídla, která najdete v aktuálním jídelním lístku, nebo si můžete vybrat z naší stálé nabídky. Součástí restaurace je dětský koutek.
„Pivnice“ je klasická hospoda, kde točíme 10° pivo plzeňský Gambrinus.

Hotel Svornost - Okolí ubytování

V okolí hotelu je mnoho pěkných a nenáročných tras pro výlety na kole. Doporučujeme výlet do Klánovické obory (15 km) a hřebčína na Xaverově. Další hezký výlet k historické hlásce Markéta v Královicích a pak dále do Kolodějského zámku (10 km) nebo do Průhonického parku a Dendrologické zahrady (25 km).
Zastávka: 100 m Centrum: 10 km Vlakové nádraží: 50 m Letiště: 25 km Metro: 3000 m

Fotografie Hotel Svornost

Hotel Svornost
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Svornost

Velká mapa