Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Grand, ubytování Tanvald

HOTEL GRAND se nachází v klidné obytné části města poblíž jeho centra a nedaleko hlavní mezinárodní silnice na Harrachov a dále do Polska. Díky výhodné poloze poblíž centra Turnova se nabízí možnost širokého sportovního vyžití. Večer lze využít kulečníkový sál, šipky, stolní fotbal a nebo příležitostné taneční zábavy. Děti od 3 do 12 let 50 % sleva. Zapůjčení kojenecké postýlky vč. peřinek 50,- Kč / noc Poplatek za psa nebo kočku činí 100,- Kč / noc

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 450 Kč za osobu na noc!

Hotel Grand - Nabízené služby

Wifi zdarma v celém hotelu. Možnost platit platební kartou VISA a MASTERCARD.

Hotel Grand - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (wc, sprcha), televizí, satelitem a ledničkou. Pokoje jsou nekuřácké s možností využití kuřácké místnosti na patře.

Hotel Grand - Možnosti stravování

Restaurace o kapacitě 50 míst se nachází v levé části přízemí. Hotelovou restauraci doporučujeme pro klidnější posezení s přáteli, pro naše nejmladší zákazníky je připraven dětský koutek. Nekuřácké prostředí v době oběda je samozřejmostí. Nabízíme možnost uspořádání společenských akcí, obchodních setkání nebo firemních školení.
Snídaně podáváme v hotelové restauraci od 7 do 10 hodin nebo dle dohody.
Pizzerii naleznete v přízemí v pravé části hotelu. Pizzerie s kapacitou 70 míst včetně barového posezení slouží k podávání svačin a obědů.

Hotel Grand - Okolí ubytování

V zimních měsících jsou k dispozici lyžařská střediska, v letních měsících je okolí hotelu vhodné pro turistiku, cykloturistiku nebo výlety do Jizerských hor, Krkonoš i známého Českého ráje.
Skiareál Špičák 4 km, Harrachov 14 km, lyžařské a snowboardové školy. Nástupní místa na běžecké tratě (50 km dlouhá Jizerská magistrála). Ideální prostředí pro vyjížky na kolech a pěší turistiku. Přírodní koupaliště v Tanvaldě, v Jablonci a Liberci (13-20 km) kryté bazény, přehrada, aquapark.
Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 500 m

Fotografie Hotel Grand

Hotel Grand
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Grand

Velká mapa