Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Elen´s Hotel Arlington ***, ubytování Praha 9

Hotel se nachází v těsné blízkosti O2 Areny a stanice metra "B" Českomoravská. Zde také naleznete velké obchodní centrum Harfa se 160 obchody, fitness centrem, restauracemi a kluzištěm. Cesta do centra Prahy trvá metrem cca 10 min. Nabízíme ubytování ve 26 dvou a třílůžkových pokojích , z toho je jeden bezbariérový.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 379 Kč za osobu na noc!

Elen´s Hotel Arlington *** - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vymalovány příjemnými barvami, mají samostatnou koupelnu se sprchou a WC, , velké zrcadlo, věšák, box na zavazadla, skříň, noční stolek s lampičkou, psací stůl, židle, TV, telefon a připojení k internetu - WIFI - zdarma. Do některých pokojů je možno přidat kvalitní přistýlku. V některých pokojích je možno oddělit lůžka. Pro hosty, kteří cestují s miminkem, nabízíme zdarma dětskou postýlku s kompletním vybavením. Úklid pokojů a apartmá je v ceně a probíhá každý den. Každý třetí den probíhá výměna ložního prádla, ručníků a osušek. Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Elen´s Hotel Arlington *** - Možnosti stravování

Od 8:00 do 10:30 jsou podávány snídaně ve formě studeného a teplého bufetu.

Elen´s Hotel Arlington *** - Okolí ubytování

O2 Arena (bývalá Sazka Arena) je vzdálena od hotelu asi 300 metrů a je hned u stanice metra.
1. Stanice metra B - Českomoravská je od hotelu vzdálena cca 300 metrů. Cesta metrem na Václavské náměstí trvá asi 10 minut.
2. Stanice tramvaje U svobodárny a Ocelářská (č. 8, 15 a 19) jsou blízko, cca 70 a 150 metrů od hotelu. Cesta tramvají č. 8 na Náměstí republiky trvá 15 minut.

Fotografie Elen´s Hotel Arlington ***

Elen´s Hotel Arlington ***
Zvětšit fotografii

Mapa Elen´s Hotel Arlington ***

Velká mapa