Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Nosál, ubytování Praha 4

Rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází na okraji rozlehlého lesoparku Michelský les, jen 10 minut metrem od centra Prahy. Nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování. Tento rodinný hotel, s více než stoletou tradicí, se nachází 15min metrem od historického centra Prahy na okraji jednoho z největších pražských lesoparků. V Hotelu Nosál**** najdete 19 stylových pokojů, 3 konferenční sály různých velikostí, restauraci, vinný sklep se znamenitým výběrem vín a rozlehlou zahradu s altánkem. Poloha hotelu umožňuje hostům přímý sjezd z dálnice D1.     Parkování na dvoře hotelu zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Nosál - Vybavení pokojů

Hotel Nosál**** nabízí celkem 19 pokojů – 2 jednolůžkové, 13 dvoulůžkových, 2 třílůžkové a 2 apartmá. Vybavení pokoje, mimo jiné, obsahuje psací stůl, zdarma wi-fi, mini bar, koupelnu se sprchovým koutem a vysoušeč vlasů. Apartmá zaujme svou prostorností, stylovou sedací soupravou a koupelnou vybavenou pohodlnou vanou a bidetem. Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají výhled do parku nebo do zahrady.

Hotel Nosál - Okolí ubytování

V hotelu a jeho klidném prostředí můžete pohodlně vyřešit Vaše firemní úkoly a posílit týmového ducha sportovními aktivitami, pro které je možné využít celý přilehlý lesopark včetně tenisových kurtů či curlingové haly.
Poloha hotelu umožňuje našim hostům přímý sjezd z dálnice D1 a dále pokračovat metrem ze stanice Roztyly do centra Prahy.

Fotografie Hotel Nosál

Hotel Nosál
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Nosál

Velká mapa