Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


PENSION RENATA,Harrachov, ubytování Harrachov

Rodinný Pension Renata se nachází v krásné a klidné části města Harrachova, zvané Rýžoviště. Výborná poloha přímo u lesa, klid a krásný výhled na krajinu a sjezdovky Čertovy hory jsou lákadlem pro spoustu našich hostů. Sedačková lanovka na Čertovu horu je vzdálena 300m, centrum města Harrachova cca 15 minut chůze. Začátek běžkařských a turistických tratí přímo u pensionu . Svým hostům nabízíme klidnou rodinnou atmosféru , komfortní ubytování se spoustou dalších služeb jako je sauna, dámské kadeřnictví, masáže, posezení v příjemném baru, parkoviště ,letní terasa a jiné. Rodinný Pension Renata se nachází v krásné a klidné části města Harrachova, zvané Rýžoviště. Výborná poloha přímo u lesa, klid a krásný… Více… výhled na krajinu a sjezdovky Čertovy hory jsou lákadlem pro spoustu našich hostů. Sedačková lanovka na Čertovu horu je vzdálena 300m, centrum města Harrachova cca 15 minut chůze. Začátek běžkařských a turistických tratí přímo u pensionu .Proč právě u nás?   -přátelská rodinná atmosféra s osobním přístupem -bohaté snídaně formou rautu, skvělá domácí kuchyně, možnost polopenze -Wellness a odpočinek - sauna, masáže, parafínové zábaly na ruce, dámské kadeřnictví, rašelinové zábaly -Vaše děti se u nás nudit nebudou, mohou využít dětský koutek v jídelně, venkovní hřiště s houpačkami, klouzačkou, pískovištěm, trampolínu a také sportovní travnaté hřiště 25x12m -dřevěná krytá pergola s posezením, ohništěm a možností grilování -příjemný, útulný bar k večernímu posezení u drinku, kávy či vína možnost uskutečnění firemního školení, seminářů, rodinných a společenských oslav, grilování a jiných akcí -letní terasa s krásným výhledem na Rýžoviště  Pension je ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro jejich vyžití máme v pensionu dětský koutek se spoustou hraček a maličkostí, které jim udělají radost. Pro maminky je v jídelně , která je stále otevřena , k dispozici mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konev a dětské nádobí.Venku, přímo u pensionu je dětské venkovní hřiště s houpačkami, kluzačkou, pískovištěm a trampolínou.Pro sportování je travnaté sportovní hřiště o velikosti 25x12m, připravené na malou kopanou, volejbal, vybíjenou, kroket, badminton a jiné sporty. (  sportovní potřeby zapůjčíme)

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za osobu na noc!

PENSION RENATA,Harrachov - Nabízené služby

AKCE :
       Informations  ...........   www.pensionrenata.cz

PENSION RENATA,Harrachov - Vybavení pokojů

Kvalitní ubytování v 11  pokojích s celkovou kapacitou 33 lůžek .
Pokoje jsou standardně vybaveny s vlastním sociálním zařízením (sprchou a WC), TV a po celém pensionu dostupný internet vysílaný signálem Wifi.

některé pokoje s možností přistýlek, dětských postýlek.
před pensionem je parkoviště určené pouze pro naše hosty, samozřejmě zdarma

Pokoje jsou:

4x 4lůžkové rodinné
2x 3lůžkové
5x 2lůžkové

PENSION RENATA,Harrachov - Možnosti stravování

NAbízíme pobyt se snídaní nebo s  polopenzí.
 Snídaně : formou studeného a teplého rautu ( uzeniny, sýry, cereálie, marmelády,medy,paštiky,vejce,párky)* Polopenze : snídaně, večeře : polévka, teplé hlavní jídlo ( hotová jídla, minutky, ryby, drůbež) salát, ovoce nebo moučníkPolopenze :  Rádi vám nabídneme večeři o 3chodech v ceně 150,-Kč

PENSION RENATA,Harrachov - Okolí ubytování

Pension Renata se nachází v krásné a klidné části města Harrachova, zvané Rýžoviště. Výborná poloha přímo u lesa, klid a krásný výhled na krajinu a sjezdovky Čertovy hory jsou lákadlem pro spoustu našich hostů. 
Pension je ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro jejich vyžití máme v pensionu dětský koutek se spoustou hraček a maličkostí, které jim udělají radost.
Pro maminky je v jídelně , která je stále otevřena , k dispozici mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konev a dětské nádobí.Venku, přímo u pensionu je dětské venkovní hřiště s houpačkami, kluzačkou, pískovištěm a trampolínou.Pro sportování je travnaté sportovní hřiště o velikosti 25x12m, připravené na malou kopanou, volejbal, vybíjenou, kroket, badminton a jiné sporty. (  sportovní potřeby zapůjčíme)
Autobusové nádr: 1000 m
Centrum: 1500
Vlakové nádr : 5000 m

Fotografie PENSION RENATA,Harrachov

PENSION RENATA,Harrachov
Zvětšit fotografii

Mapa PENSION RENATA,Harrachov

Velká mapa