Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Liberecká Bouda, ubytování Dolní Dvůr

Lyžování a relaxace v srdci Krkonoš za super ceny Nově postavený horský penzion s vnitřním bazénem v srdci Krkonoš se nachází přímo u horní stanice SKI AREÁLU Luisino údolí Dolní Dvůr. Nově postavený horský penzion s vnitřním bazénem v srdci Krkonoš se nachází přímo u horní stanice SKI AREÁLU Luisino údolí Dolní Dvůr. Liberecká bouda je zasazena do krásné nedotčené přírody centrálních Krkonoš v nadmořské výšce 860m n.m. V penzionu naleznete relaxaci a sportovní vyžití pro všechny věkové skupiny.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 390 Kč za osobu na noc!

Liberecká Bouda - Vybavení pokojů

Ubytovací turnusy jsou od neděle do neděle. Jiné požadavky možno dojednat dle volné kapacity. Ubytovací kapacita je 37 lůžek, 8 přistýlek a 12 lůžek na pokoji v podkroví. Pokoje jsou 3x2 lůžka + 1 přistýlka, 5x3 lůžka, 4x4 lůžka + 1 přistýlka, a společný pokoj 13 lůžek - ubytovna.

Liberecká Bouda - Možnosti stravování

Stravování v restauraci formou polopenze. Snídaně švédské stoly, večeře hotová jídla, dezert. Na oběd možnost využít venkovní občerstvení a za nepříznivého počasí restauraci. V restauraci nabízíme dobré pozesení ve stylovém prostředí s krben, točená piva, nápoje a výbornou domácí kuchyni.

Liberecká Bouda - Okolí ubytování

Penzion umístěn nad romantickým údolím Luisina údolí s výhledem na Černou horu.
Vlakem do Vrchlabí. Pak busem do Dolního Dvora. Automobilem v letním období k penzionu. V zimním období pod kopec. odtud pěšky 500m. Zavazadla jsou klientům vyvezeny.

Fotografie Liberecká Bouda

Liberecká Bouda
Zvětšit fotografii

Mapa Liberecká Bouda

Velká mapa