Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pytloun Hotel Liberec***, ubytování Liberec

Hotel Pytloun nabízí svým hostům pohodlné a přitom cenově dostupné ubytování nedaleko od hlavního dálničního tahu Liberec - Praha. Hotel*** Pytloun s vlastní restaurací byl otevřen v roce 2007. Všechny pokoje hotelu jsou nekuřácké (kuřákům je k dispozici odvětrávaná zadní část restaurace a venkovní terasa). Pro všechny hosty hotelu Pytlou je k dispozici volně přístupná plně vybavená kuchyně s automatickou pračkou a žehličkou v každém patře, hygienické potřeby jsou součástí standardu každého pokoje. V letních měsících je otevřena venkovní terasa o kapacitě 90 míst s dětským koutkem, k dispozici je také zahrada s lavičkami pod korunami stromů. Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně s možností nákupu drobného… Více… doplňkového zboží. Zapůjčeni dětské postýlky i s lůžkovinami 100,-Kč/den.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 430 Kč za osobu na noc!

Pytloun Hotel Liberec*** - Vybavení pokojů

Standardní 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, lednicí, rychlovarnou konvicí, základním nádobím, LCD/SAT TV Vám poskytnou druhý domov při služebních i soukromých cestách do Liberce, pro menší skupiny nebo rodiny jsou připraveny 1-3 pokojové apartmány, vybavené navíc kuchyňkou.

Pytloun Hotel Liberec*** - Možnosti stravování

Stylová restaurace nabízí 65 míst k sezení a je členěna na kuřáckou a nekuřáckou část.

Pytloun Hotel Liberec*** - Okolí ubytování

Poloha Liberce umožňuje široké sportovní vyžití, přičemž nejvyužívanějšími jsou lyžařské, turistické a cykloturistické trasy. Vyhlášeným sportovištěm je Ještědský skokanský areál, se svými dvěma můstky, kde se konalo nejedno mistrovství. Také blízké Jizerské hory s 9 rozhlednami nabízí mnoho možností pro lyžařskou, pěší i cyklo-turistiku. V zimě můžete využít 80 km udržovaných běžeckých tras a několik lyžařských areálů s vleky a lanovkami.
Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 4000 m Vlakové nádraží: 3000 m

Fotografie Pytloun Hotel Liberec***

Pytloun Hotel Liberec***
Zvětšit fotografii

Mapa Pytloun Hotel Liberec***

Velká mapa