Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


BOAT HOTEL MATYLDA, ubytování Praha 1

​Nabízíme ubytování v různých typech kajut, celkem u nás najdete 24 pokojů na obou našich lodích. Na jedné z lodí se také nachází restaurace Matylda. BOAT HOTEL MATYLDA poskytuje ubytování v různých typech kajut, celkem zde nejdete 24 pokojů na obou lodích. Na jedné z lodí se také nachází restaurace Matylda. kde se můžete těšit na kuchyni inspirovanou středomořím s velkým důrazem na italské chutě a atmosféru.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

BOAT HOTEL MATYLDA - Vybavení pokojů

Na lodi Matylda se nachází 6 pokojů typu Standard a restaurace, kde se můžete těšit na kuchyni inspirovanou středomořím s velkým důrazem na italské chutě a atmosféru. Na lodi Klotylda je Vám k dispozici dalších 18 pokojů (Single, Superior double, Executive double a Junior suite a Junior Suite Deluxe s Terasou). Každý pokoj je specifický svým umístěním i designem a samozřejmě také výhledem. 

BOAT HOTEL MATYLDA - Možnosti stravování

Ristorante Matylda nabízí bohatý výběr mořských plodů, těstovin i masa. Tento výběr lze doplnit jedním z našich mnoha vynikajících vín, romantickým výhledem a vyhlášeným tiramisu. 

BOAT HOTEL MATYLDA - Okolí ubytování

Hotel se nachází přímo v samém srdci Prahy a přesto na místě, kde je oproti klasickému rušnému životu Prahy klid. V blízkém okolí se nachází například Tančící dům, Síň Mánes, Národní divadlo či Střelecký ostrov. V širším okolí si lze poté v poklidu udělat procházku ke Karlovu mostu, na Pražský Hrad, Staroměstské náměstí, Petřín a mnoho dalších míst. Na Pražský Hrad a Petřín máme také výhled z naší restaurace a řady pokojů. 
Nad naším hotelem se nachází tramvajová zastávka Jiráskovo náměstí se spoji číslo 5 a 17 a o kousek dále pak autobusová zastávka téhož jména. Autem se k nám pohodlně dostanete a na vyložení zavazadel lze zaparkovat přímo před hotelem. 

Fotografie BOAT HOTEL MATYLDA

BOAT HOTEL MATYLDA
Zvětšit fotografii

Mapa BOAT HOTEL MATYLDA

Velká mapa