Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL TJ CHODOV, ubytování Praha 4

Hotel TJ Chodov je díky lokalitě a ceně jasnou volbou pro mnoho stálých hostů. Hotel TJ Chodov je díky lokalitě a ceně jasnou volbou pro mnoho stálých hostů. Hosté mohou využít velkého množství služeb, které hotel nabízí. Mezi služby hotelu patří kadeřnické a masážní studio, vizážista nebo sportovní hala. Sportovní hala o velikosti 48x24 m disponuje časomírou a ozvučením. Dále je k dispozici menší zrcadlový sál. Dále jsou k depozici i zrekonstruované multifunkční sály, která jsou vhodné pro skupinové fitness cvičení nebo školení či prezentaci. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.   Možnost využití samoobslužné pračky. Zapůjčení vysoušeče vlasů, žehličky a… Více… žehlicího prkna na recepci ZDARMA

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL TJ CHODOV - Vybavení pokojů

Hotel TJ Chodov nabízí ubytování v pokojích typu budget** a standard***. Pokoje typu budget jsou vybaveny starším nábytkem a původním sociálním zařízením. Pokoje standard jsou nově zařízené pokoje s LCD TV a novým sociálním zařízením.

HOTEL TJ CHODOV - Možnosti stravování

Hostel disponuje restaurací s pivnicí. Dále je možnost využití automatů pití / jídlo.

HOTEL TJ CHODOV - Okolí ubytování

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.
Parkování zdarma je možné přímo v objektu.
Autobusová zastávka se nachází 250 m od ubytování, letiště 27000 m, tramvajová zastávka 2500 m, stanice metra 1700 m a vlakové nádraží 3300 m.

Fotografie HOTEL TJ CHODOV

HOTEL TJ CHODOV
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL TJ CHODOV

Velká mapa