Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Victor***, ubytování Praha 10

Hotel-pivovar Victor se nachází blízko centra města v jednom z největších obvodů Prahy – Žižkov. Hotel-pivovar Victor se nachází blízko centra města v jednom z největších obvodů Prahy – Žižkov. Celá historie této oblasti je spojena s tradičním českým pivem. Moderní technologie v kombinaci s obrovskými zkušenostmi českých sládků mohou produkovat vynikající pivo. Pivovar Victor vaří pivo plzeňského typu, který je považován za nejlepší na světě. Používáme pouze přírodní složky. Jedná se o ušlechtilý slad, aromatický chmel a speciálně připravenou vodu. Takovým způsobem, vaříme klasické světlé pivo, které se stalo standardem všech světlých druhů piva a získal popularitu po celém světě, klasické tmavé a… Více… pšeničné pivo.Také provádíme prohlídky našeho pivovaru. Všechny milovníci piva si mohou prohlédnout výrobní proces tohoto slavného nápoje.Během prohlídky můžete ochutnat všechny druhy našeho piva.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Victor*** - Vybavení pokojů

Vybavení pokojů plně vyhovuje standardu tří hvězd. Každý pokoj má mini-bar, trezor, telefon, TV, vysoušečem vlasů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve vstupní hale a restauraci. Snídaně formou "švédský stůl" zahrnuta v ceně a podává se v hotelové restauraci 7,30 - 9,30. Zbytek je restaurace otevřena pro veřejnost do 23.00.

Hotel Victor*** - Možnosti stravování

K našemu pivu si můžete objednat všechny druhy pivních specialit anebo jídla tradiční české kuchyni. Doufáme, že množství jídla nezklame. Úterý a čtvrtek zkoušet pivo a ochutnávat jídla budete v doprovodu "živého" Dixelandu, známé pražské kapely. 

Hotel Victor*** - Okolí ubytování

Poloha hotelu je vhodná pro turisty. 15-20 minut pěšky do centra města, a 10 do Staroměstské náměstí s proslulou radnicí a Orlojem. Tramvají nebo autobusem do Václavského náměstí nebo stanice metra "Florenc" jsou 2-3 zastávky.
Poloha hotelu je vhodná pro turisty. 15-20 minut pěšky do centra města, a 10 do Staroměstské náměstí s proslulou radnicí a Orlojem. Tramvají nebo autobusem do Václavského náměstí nebo stanice metra "Florenc" jsou 2-3 zastávky.

Fotografie Hotel Victor***

Hotel Victor***
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Victor***

Velká mapa