Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Popelka, ubytování Praha 5

Ubytování v klidném prostředí,moderně a útulně zařízených pokojích,nedaleko centra ANDĚL. SPECIÁLNÍ NABÍDKA pro naše hosty. GPS Loc: 50°4'8.351"N, 14°23'6.36"E GPS adresa: Praha, Na Popelce 12 SPECIÁLNÍ NABÍDKA pro naše hosty: PARKOVIŠTĚ a Internet ZDARMA. V našem hotelu s příjemnou a přátelskou atmosférou najdete klid, který jistě přispěje k Vašemu ničím nerušenému odpočinku nejen na Vaší služební cestě, ale i při Vaší dovolené. Svůj vůz bezpečně zaparkujete na uzavřeném hotelovém parkovišti. GPS Loc: 50°4'8.351"N, 14°23'6.36"E Adresa: Praha, Na Popelce 12 Pro Vaše obchodní schůzky, semináře, školení apod. Vám nabízíme možnost pronájmu konferenční místnosti s kapacitou cca 20 osob. Během pořádání… Více… Vaší akce Vám zajístíme coffee breaky a obědy. K základnímu vybavení těchto prostor patří magnetická tabule, flipchart a WI-FI nebo kabelové připojení k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Popelka - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou prostorné a útulné. Jsou zařízeny v moderně elegantním stylu,laděny do teplých odstínů a vybaveny vlastní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem s přímou volbou, bezpečnostní schránkou, TV-SAT a wi-fi připojení k internetu (zdarma). Pro Vaši bezpečnost jsou v pokojích a všech prostorách hotelu instalovány detektory kouře a všechny pokoje jsou nekuřácké.

Hotel Popelka - Možnosti stravování

V naší restauraci můžete příjemně začít svůj den. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně formou švédského stolu. Snídaně jsou podávány od 7.30 do 10.00 hodin, ale rádi Vám připravíme snídani dle Vašeho přání i dříve.

Hotel Popelka - Okolí ubytování

Hotel se nachází ve velmi klidné, přírodou obklopené části Prahy 5, což zaručuje ničím nerušený odpočinek.Hotel je snadno dostupný nejen automobilem, ale i městskou dopravou. CCa 7-10 min. od hotelu se nachází Centrum Zlatý Anděl (metro Anděl) s Ochodním centrem Nový Smíchov, mnoha restauracemi, obchody, kinem apod.
Do Vašeho navigačního přístroje si můžete zadat tyto souřadnice, které Vás spolehlivě dovedou k hotelu: GPS Loc: 50°4'8.351"N, 14°23'6.36"E, nebo ulici "Na Popelce 12
Nejbližší zastávka tramvaje "U ZVONU" se nachází několik minut od hotelu (tram.č. 4,9,10). Odsud se během chvíle můžete přesunout k metru Anděl, nebo během 15 minut tramvají č. 9 do samého centra Prahy na Václavské náměstí.
Autobusové nádraží: 1500 m
Centrum: 2000 m
Vlakové nádraží: 1500 m
Letiště: 9000 m
Metro ANDĚL: 1000 m
Autem se k nám dostanete, když pojedete ulicí Plzeňská, dále Vrchlického ulicí okolo Auto Porsche Smíchov, benzinové pumpy Shell, prodejny Krby a na příštích semaforech odbočíte doprava - jste v ulici Na Popelce, kde se po 100 m Hotel Popelka nachází.

Fotografie Hotel Popelka

Hotel Popelka
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Popelka

Velká mapa