Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Mc Limon, ubytování Šenov u Nového Jičína

Hotel a wellness McLimon v městě Nový Jičín je moderní hotel s rodinnou atmosférou, který nabízí kvalitní ubytování v apartmánech, masáže a odpočinek ve wellness, chutné jídlo z naší restaurace.Provozujeme 24hodinovou recepci; proto se nebudete muset starat o pozdní check-in.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Mc Limon - Možnosti stravování

K příjemnému posezení Vás zveme do naší hotelové restaurace, která se může pochlubit svou pestrou nabídkou jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně k dispozici jsou rovněž dva salónky vhodné pro oslavy a obchodní semináře.

Hotel Mc Limon - Okolí ubytování

Zastřešená letní zahrada včetně venkovního krbu a udírny přímo vybízí ke strávení příjemných letních večerů pod hvězdami. Pro odpočinek hostů slouží malé relaxační centrum se saunou a minifitness. Poblíž penzionu je sportovní areál, kde se nachází tenisové a volejbalové kurty včetně fotbalového hřiště. Okolí Nového Jičína patří k nejnavštěvovanějším regionům Severní Moravy. Město Vás překvapí historickým náměstím, zámkem a rozmanitostí historických památek. Nedaleko pod Štramberskou hradní věží Trůba se nachází jedinečný urbanistický komplex dřevěnic.

Fotografie Hotel Mc Limon

Hotel Mc Limon
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Mc Limon

Velká mapa