Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Mamaison Residence Downtown Prague, ubytování Praha 2

Moderní 4* rezidence Mamaison Residence Downtown Prague přímo v centru Prahy nabízí ubytování v pokojích a apartmánech zařízených ve skandinávském stylu. Mamaison Residence Downtown Praha se nachází na klidném místě v centru města, jen 450 metrů od Václavského náměstí. Svým hostům nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích a apartmánech, služby recepce 24/7 a možnost parkování. Snídaně se podává formou buffetu. Hosté mohou také využít welness a fitness centrum, hernu, bar a business lounge. Za 6 minut dojdete na Václavské náměstí. Za 15 minut se procházíte po náplavce u Vltavy. V nejbližším okolí zajdete do vybraných restaurací, útulných kaváren, živoucích barů, do divadla i za známými pamětihodnostmi. … Více… A přesto u nás máte své tiché zázemí a klid. Jakmile vstoupíte do rezidence, necháte ruch velkoměsta za sebou. Jste totiž doma. Odpočiňte si ve světlých pokojích. Díky přírodním tónům, minimalismu a vzdušnosti zapomenete na veškerý stres. V prostorných apartmánech máte navíc i kuchyňku a obývací část. Je vám tu zkrátka dobře.Jsme tu proto, abychom vám splnili vaše přání. Vyberte si ke snídani to, na co máte právě chuť. Zacvičte si v naší posilovně. Odpočívejte ve wellness Relax Days. Ani parkování není problém, máme pro vás podzemní garáže. Snídaně formou amerického bufetu Market pro menší nákup potravin Lobby bar spojený s recepcí 24/7 Concierge Wi⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠-⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Fi zdarma Wellness Relax Days Posilovna Podzemní garáže Apartmány se 2⁠⁠⁠-⁠⁠⁠3 ložnicemi Game⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠-⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠room (ping⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠-⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠pong, fotbálek, kulečník) Work space (tichá pracovna se zázemím) Malí mazlíčci vítáni (za příplatek)

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Mamaison Residence Downtown Prague - Okolí ubytování

Mamaison Residence Downtown Praha se nachází v příhodné lokalitě v centru hlavního města České republiky, na Novém Městě nedaleko od Václavského náměstí a Národního muzea. Národní muzeum je vzdálené zhruba 8 minut chůze, na Karlův most necelé 2 km a  Prašná brána pouze 1,5 km.
Do Prahy můžete cestovat letadlem na Letiště Václava Havla Praha (cca 17 km) nebo vlakem (Hlavní nádrží je vzdálené asi 1 km). Náš hotel se nachází necelé 4 minuty chůze od stanice metra I. P. Pavlova.

Fotografie Mamaison Residence Downtown Prague

Mamaison Residence Downtown Prague
Zvětšit fotografii

Mapa Mamaison Residence Downtown Prague

Velká mapa