Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


The Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague, ubytování Praha 1

The Augustine Hotel je bezpečná oáza v centru města a ideální místo k úniku ze světa. Hotel Augustine v Praze, je vrcholem pražské historie, charakteru a krásy. The Augustine Hotel je bezpečná oáza v centru města a ideální místo k úniku ze světa. Hotel se nachází v centru Prahy, na legendární Malé Straně, přímo pod Pražským hradem a jen pár kroků od Karlova mostu. Hotel Augustine v Praze je vrcholem pražské historie, charakteru a krásy. Všechny naše pokoje se vyznačují sofistikovanými architektonickými a strukturálními charakteristikami od klenutého stropu a dřevěných trámů po původní dveře s ozdobnými železnými prvky. Hosté mohou využít hotelového spa & fitness centra. Ponořte se do klidu Augustinských lázní, kde… Více… jsou podmanivé procedury inspirovány jednoduchostí a čistotou přírody a starodávnými recepty z augustiniánského řádu mnichů. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi, nebo kabelu je samozřejmostí.   My v hotelu Augustine, luxusním hotelu v Praze, opravdu chápeme důležitost setkání a životních speciálních událostí. Proto nabízíme různé možnosti konferenčních prostorů od velkolepého klášterního pokoje s kapacitou až 180 hostů přes 4 konferenční místnosti s nejmodernějším zařízením včetně 3 zasedacích místností s denním světlem a výběrem vnitřních nádvoří, které jsou ideální pro venkovní akce.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

The Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague - Vybavení pokojů

The Augustine Hotel nabízí komfortní a moderně zařízené pokoje, které elegantně ladí s historickou podobou a architekturou budovy hotelu.

The Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague - Možnosti stravování

Restaurace Augustine se nachází na nádvoří bývalého augustiniánského kláštera a představuje harmonickou kombinaci 700 let historie a moderního designu. Augustinský restaurační tým klade důraz na čerstvé sezónní suroviny, jednoduché, ale chutné recepty a jedinečnou prezentaci jídel. V teplých dnech si můžete užít klidnou atmosféru stolování v Sundial Garden v srdci kláštera a každý čtvrtek zažít zahradní gril s živou jazzovou hudbou.
The Refectory, bývalá jídelna augustiniánských mnichů, je vyzdoben původními freskami z 19. století. Ochutnejte koktejly ze sezonního výběru nebo podpisu „Angels Cocktail“ připravené profesionálními a zkušenými barmany. Kromě toho ochutnejte dědictví mnichů, pivo St. Thomas s receptem ze 14. století. Pivo, které bylo nejoblíbenější české krále. Součástí baru je také venkovní posezení na klidné terase s exkluzivním Champagne barem od Perrier-Jouët.
St. Thomas Brewery Bar, Kdysi sklep původního pivovaru St. Thomas, byl ikonickým místem setkávání místních obyvatel a je k dispozici k zapůjčení jako celek, jako charakteristické a nenapodobitelné místo. Atmosférický suterénní bar nabízí originální stalaktity ze 17. století a také plovoucí terakotovou podlahu speciálně položenou k ochraně a zvýraznění jedinečného prostředí. V současné době je k dispozici pouze pro soukromé akce až pro 70 hostů nebo skupinové rezervace s nastavenými menu.

The Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague - Okolí ubytování

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.
Autobusová zastávka se nachází 250 m od ubytování, letiště 16000 m, tramvajová zastávka 200 m, stanice metra 450 m a vlakové nádraží 2500 m.

Fotografie The Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague

The Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague
Zvětšit fotografii

Mapa The Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague

Velká mapa