Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Michael, ubytování Praha 4

Hotel Michael se nachází v klidné lokalitě Prahy 4 uprostřed zeleně, je zaměřen na incentivní turistiku a pořádání konferencí a firemních akcí. V moderně zrekonstruovaném 4 hvězdičkovém hotelu naleznete něco, co je ve velkoměstě velmi cenné: klid a bezpečí. A to především díky krásné zahradě s dětským hřištěm, hřištěm na plážový volejbal a mnoha dalším zajímavým místům k aktivnímu i pasivnímu odpočinku v blízkém okolí. Hotelu Michael nabízí příjemné ubytování v 53 čtyřhvězdičkových pokojích různých kategorií, které vyhoví potřebám i těch nejnáročnějších hostů. Parkování pro hotelové hosty zdarma v uzamykatelném parkovišti s kamerovým systémem (1 místo pro autobus a 25 míst pro osobní… Více… automobily), hotelová doprava do centra a zpět mikrobusem v ceně ubytování, room service, žehlení a čištění oděvů, využití telefonu, faxu a internetu, trezor na recepci (a na všech superior pokojích), směnárna v recepci hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Michael - Vybavení pokojů

Pokoje standard poskytují maximální pohodlí. K vybavení pokojů patří vlastní WC, koupelna se sprchovým koutem, SAT TV, telefon s přímou volbou a Wi-Fi internetem zdarma.
Pokoje superior ve dvoulůžkové úpravě jsou určené těm nejnáročnějším hostům. Jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou, trezorem, SAT TV s LCD monitorem, minibarem a telefonem s přímou volbou a Wi-Fi internetem zdarma.
Family a junior suite jsou prostorné pokoje, které jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou, trezorem, SAT TV s LCD monitorem, telefonem s přímou volbou, Wi-Fi internetem zdarma a minibarem.

Všechny pokoje jsou opatřeny kouřovými detektory.

Hotel Michael - Možnosti stravování

Moderní a stylová restaurace San Marco, navržená renomovanými architekty nabízí jedinečné speciality středomořské, mezinárodní i tradiční české kuchyně. V letních měsících můžete na terase hotelové zahrady ochutnat lahůdky připravované na venkovním grilu.

Hotel Michael - Okolí ubytování

Okolí plné zeleně nabízí bohaté možnosti k využití volného času: golfové hřiště, bowling, tenis, squash, aerobic, solárium, masáže, fitness centrum, sauna, bazén, vyjížďky na koních, cykloturistiku, pěší turistiku, nákupní centrum, multikino, kadeřnictví atd.

Fotografie Hotel Michael

Hotel Michael
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Michael

Velká mapa