Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Ehrlich, ubytování Praha 3

Hotel Ehrlich patří mezi moderní čtyřhvězdičkové hotely v Praze s ideální polohou nedaleko centra. Hotel v sousedství jednoho z největších pražských parků je vynikajícím výchozím místem do celého města. Hotel Ehrlichposkytuje ubytování ve 43 dvoulůžkových pokojích s variabilním uspořádáním postelí (twin/double). Hotelová recepce je v provozu 24 hodin a ochotný personál Vám poskytne veškeré služby potřebné pro bezproblémové strávení Vašeho pobytu v našem hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 035 Kč za pokoj na noc!

Hotel Ehrlich - Nabízené služby

Speciální nabídka - parkování v hotelové garáži je zdarma pro všechny pobyty do 31.8.2011!

Hotel Ehrlich - Vybavení pokojů

Všechny tyto pokoje s moderním interiérem jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací.
Pokoje standard jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, SAT TV s LCD monitorem, trezorem, telefonem s přímou volbou,WI-FI internetem zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizovány a jsou opatřeny kouřovými detektory.
Pokoje superior jsou prostorné, moderně zařízené, s nádherným výhledem na Prahu. Jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, SAT TV s LCD monitorem, trezorem, ledničkou, telefonem s přímou volbou a WI-FI internetem zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizovány a jsou opatřeny kouřovými detektory.

Hotel Ehrlich - Možnosti stravování

Hotelová kavárna "Caffé Ehrlich" je perfektním místem pro pořádání firemních akcí nebo menších společenských setkání až pro 40 osob.

Hotel Ehrlich - Okolí ubytování

Hotel sousedí s rozsáhlým parkem, jehož součástí je Národní památník Vítkov. Nedaleko se rozprostírá Nový židovský hřbitov na Olšanech a televizní a vyhlídková žižkovská věž, která je dominantou celé městské části.
Díky své poloze je hotel perfektně dostupný tramvají i autobusem.

Fotografie Hotel Ehrlich

Hotel Ehrlich
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Ehrlich

Velká mapa