Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Liliová, ubytování Praha 1

Unikátní Hotel Liliova se nachází přímo v historickém centru Prahy, v Liliově 18 - na pražském Starém Městě, jen pár kroků od Karlova mostu.  Unikátní Hotel Liliova se nachází přímo v historickém centru Prahy, kde poskytuje luxusní ubytování v 35 pokojích. Užijte si tradiční interiéry z 18. a 19. století s pocitem moderního designu. Recepce a pokojová služba jsou k dispozici 24/7. Hotel dále nabízí restauraci. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Liliová - Vybavení pokojů

Hotel Liliova nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Hotel Liliová - Možnosti stravování

Hotelová restaurace se nachází v sklepení hotelu a nabízí vynikající kuchyň a bar. Hosté mohou též využít v teplých měsících zahrádky.

Hotel Liliová - Okolí ubytování

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.
Autobusová a tramvajová zastávka se nachází 250 m od ubytování, stanice metra 450 m.
Letiště  je vzdáleno 17 km  a vlakové nádraží 2 km od hotelu.

Fotografie Hotel Liliová

Hotel Liliová
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Liliová

Velká mapa