Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Morávka Resort, ubytování Morávka

Prožíjte neopakovatelné chvíle uprostřed malebných Beskyd v Hotelu Morávka Resort ***. Zaručeně Vás potěšíme jedinečným uměním našich kuchařů ve stylové hotelové restauraci "Nová Salma", kde také na přání pořádáme různá firemní setkání, kongresy, svatby, ale i jiné akce a oslavy. Ať už si k nám přijedete odpočinout u bazénu nebo se naopak dobře pobavit s přáteli při turnaji ve volejbale, pak svého rozhodnutí určitě nebudete litovat. Prožíjte neopakovatelné chvíle uprostřed malebných Beskyd v Hotelu Morávka Resort ***. Zaručeně Vás potěšíme jedinečným uměním našich kuchařů ve stylové hotelové restauraci "Nová Salma", kde také na přání pořádáme různá firemní setkání, kongresy, svatby, ale i jiné akce a… Více… oslavy. Ať už si k nám přijedete odpočinout u bazénu nebo se naopak dobře pobavit s přáteli při turnaji ve volejbale, pak svého rozhodnutí určitě nebudete litovat. Připravili jsme pro Vás komfortní ubytování v šestnácti pokojích. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jejich součástí je i vlastní koupelna se sprchovým koutem, v luxusním apartmá najdete i kruhovou vířivou vanou. V pokojích s dobrým signálem naleznete televizní přijímač. Podnikatelé, manažeři a studenti závislí na internetu s vlastním notebookem jistě ocení i možnost pronájmu internetového připojení po celou dobu pobytu, které je v celém hotelu přístupné prostřednictvím bezdrátové Wifi sítě. V letních měsících Vám nabízíme osvěžení v hotelovém bazénu s atrakcemi (hydromasáže, perličková lázeň, chrlič, protiproud, noční osvětlení, dětská fontána a skluzavka...) nebo přímo ve splavu řeky Morávky (50m od hotelu)Sportovci jistě uvítají aktivní odpočinek formou tenisového nebo nohejbalového turnaje na víceúčelovém hřišti s umělým povrchem (možnost rezerace také pro veřejnost na tel. čísle 774 33 00 00.Naší specialitou je originální Rybářská bašta, kde si může každý host ulovit sám svou rybu. Tuto rybu si může buď ihned nechat připravit našimi kuchaři přímo na místě a nebo se může svým úlovkem pochlubit až doma.   V zimních měsících ocení zejména lyžaři blízkou sjezdovku Ski areál Morávka-Sviňorky , kde najdou využití také běžkaři na upravených několikakilometrových tratích. Odpočinek po celodenním lyžování naleznete v hotelové sauně nebo u dobrého drinku v příjemném prostředí hotelové restaurace "Nová Salma".   Firmy i jednotlivci mohou své tělo svěřit do rukou zkušených masérů při rekondiční i sportovní masáži nebo při baňkování.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 680 Kč za osobu na noc!

Morávka Resort - Vybavení pokojů

 Hotel nabízí jedno apartmá pro dvě osoby, čtyři dvoulůžkové pokoje, tři třílůžkové, sedm čtyřlůžkových a jeden pětilůžkový pokoj (všechny tří a více lůžkové pokoje mají dvě ložnice a jsou tedy ideální pro rodinnou dovolenou, kde děti mají k dispozici oddělený prostor samy pro sebe). Luxusní podkrovní apartmá je vybaveno koženou sedací soupravou a kruhovou vířivou vanou.

Morávka Resort - Možnosti stravování

Stylová nekuřácká hotelová restaurace s kapacitou 100 míst a bohatě zásobeným barem. Nabízíme speciality valašské, české i zahraniční kuchyně, steaky, široký sortiment nealkoholických i alkoholických nápojů, točené pivo - Radegast, točenou kofolu a nemohou chybět ani míchané nápoje z celého světa...

Hoteloví hosté mají možnost stravování formou snídaní a la carte nebo švédského stolu. Na objednávku Vám rádi připravíme různá slavnostní menu. Vyhlášenou specialitou našeho podniku je pořádání celovečerního beskydského rautu, který je štědrým a přitom cenově nenáročným způsobem stravování při větších akcích.


Kromě samotné restaurace máte také možnost rezervovat si pro soukromé akce, oslavy, svatby i školení jeden ze dvou salonků o kapacitách 40 a 15 míst. Pro školení je k dispozici také datový projektor a přístup na internet. Restaurace je profesionálně ozvučena.

Fotografie Morávka Resort

Morávka Resort
Zvětšit fotografii

Mapa Morávka Resort

Velká mapa