Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL COSMOPOLITAN, ubytování Praha 1

Zažijte českou modernu snoubící se s půvabem staré Prahy luxusním boutique hotelu COSMOPOLITAN. Hotel se nachází v samém centru Prahy v těsné blízkosti hlavních nákupních tříd, obchodního centra Palladium i mnoha historických památek.  Zažijte českou modernu snoubící se s půvabem staré Prahy luxusním boutique hotelu COSMOPOLITAN. Hotel se nachází v samém centru Prahy v těsné blízkosti hlavních nákupních tříd, obchodního centra Palladium i mnoha historických památek. V hotelu si může každý host vybrat podle svého ze 106 velkoryse pojatých pokojů a suitů. Pro váš odpočinek jsou připraveny posilovna a sauna, které jsou bezplatně otevřeny po celý den. Vysokorychlostní internetové připojení je zdarma v celé budově hotelu. Hotel… Více… je kompletně nekuřácký. Všichni milovníci skvělého jídla jistě ocení nejnovější restauraci Next Door pod taktovkou hvězdy české kulinářské scény Zdeňka Pohlreicha Historická budova hotelu COSMOPOLITAN z roku 1889 byla kompletně zrekonstruována s citem pro zachování původních architektonických prvků. Moderní český design je tak v dokonalém souladu s historickými prvky. Dům, ve kterém nyní sídlí hotel COSMOPOLITAN, byl původně postaven pro Měšťanské bratrstvo pražských výčepníků jako spolkový dům. První zmínky o budově jsou však historicky doloženy v kronikách dokonce už ve 14. století. Dům je významný zejména vzácnou neorenesanční fasádou se sochami. Při rekonstrukci byl kladen velký důraz nejen na zachování a obnovení všech cenných historických prvků tohoto významného pražského paláce, ale také na propojení starého a nového, historie a současnosti.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL COSMOPOLITAN - Vybavení pokojů

V hotelu si může každý host vybrat podle svého ze 106 velkoryse pojatých pokojů a suitů, které jsou zařízeny v elegantních krémových tónech a moderním designu. Jedinečnou atmosféru pohodlí dokreslují i velmi luxusní koupelny s vyhřívanými podlahami a zrcadly, doplněné župany a pantoflemi. Na každém pokoji naleznete minibar, rychlovarné konvice a kávovary, kde si hosté mohou kdykoli připravit bezplatně kávu a čaj. Pro chvíle odpočinku či zábavy si můžete pustit interaktivní TV. Každý pokoj i celý hotel je chráněn nejmodernější bezpečnostní technikou.

HOTEL COSMOPOLITAN - Možnosti stravování

Next Door by Imperial Všichni milovníci skvělého jídla jistě ocení nejnovější restauraci Next Door pod taktovkou hvězdy české kulinářské scény Zdeňka Pohlreicha s příjemným interiérem, navrženým slavným italským architektem Lucianem Belcapem. Next Door představuje zcela nový gastronomický koncept, spojující restauraci a bistro. Díky tomu je tím pravým místem jak pro rychlý pracovní oběd, tak romantickou večeři ve dvou. Přijďte ochutnat speciality české kuchyně, které naši kuchaři připravují přímo před vaším zrakem v otevřené kuchyni. Všechny pokrmy jsou výhradně z čerstvých surovin. Jedinečný gastronomický zážitek pak doplňuje zajímavý vinný lístek, ze kterého si jistě vybere každý znalec kvalitního vína.

HOTEL COSMOPOLITAN - Okolí ubytování

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.
Nabízíme Vám možnost parkování ve vlastní zabezpečené podzemní garáži.  Naši portýři se o zaparkování Vašeho vozu rádi postarají. Při příjezdu zastavte před hlavním hotelovým vchodem a upozorněte náš personál. Parkovací poplatek 750 Kč/ 24h.
Autobusová zastávka se nachází 200 m od ubytování, letiště 18000 m, tramvajová zastávka 220 m, stanice metra 270 m a vlakové nádraží 1100 m.

Fotografie HOTEL COSMOPOLITAN

HOTEL COSMOPOLITAN
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL COSMOPOLITAN

Velká mapa