Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Laguna , ubytování Neveklov

Hotel Laguna se nachází přímo na břehu přehradní nádrže Slapy, na kterou nabízí neopakovatelný romantický výhled z terasy. Pouze 40 minut jízdy autem z Prahy. Součástí hotelu je rozlehlá pláž, která je z části travnatá a z části písečná. Hotel Laguna se nachází přímo na břehu přehradní nádrže Slapy, na kterou nabízí neopakovatelný romantický výhled z terasy. Pouze 40 minut jízdy autem z Prahy. Součástí hotelu je rozlehlá pláž, která je z části travnatá a z části písečná. Svou výjimečnou polohou je ojedinělým zařízením v dané lokalitě. Zároveň u nás najdete vše pro rodinnou nebo romantickou dovolenou. Ideální místo pro milovníky vodních sportů. Možnost firemních a také soukromých akcí na míru.… Více… Svatby, rauty. Celou letní sezónu Vás nasytí a napojí v Yacht clubu přímo na travnaté pláži před budovou, kde můžete relaxovat na lehátku. Cena za ubytování vašeho miláčka činí 250 Kč / noc. Pes do 4 kg 150 Kč / noc. Příplatek za pobyt pouze na jednu noc: termín 1.5. - 11.6.2020, 14.9. - 30.9.2020 - 50 Kč termín 12.6. - 25.6.2020, 31.8. - 13.9.2020 - 100 Kč termín 26.6. - 30.8.2020 - 200 Kč

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 681 Kč za osobu na noc!

Hotel Laguna - Vybavení pokojů

Máme pro vaše pohodlí připraveno 26 pokojů dohromady se 72 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a vlastní koupelnou s toaletou.

Hotel Laguna - Okolí ubytování

Hotel Laguna se nachází přímo na břehu přehradní nádrže Slapy. Hosté mají k dispozici hotelovou pláž. V okolí hotelu se můžete vydat procházku po jedné z turistických tras, nebo vyrazit na šlapadle, lodi a projet se po přehradní nádrži Slapy.
Přímo u budovy je k dispozici hotelové parkoviště pro osobní automobily i autobusy.
Autobusová zastávka se nachází 2100 m od hotelu.

Fotografie Hotel Laguna

Hotel Laguna
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Laguna

Velká mapa