Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Golden City, ubytování Praha 10

3* Hotel Golden Cityv centrální části Prahy se nachází v blízkosti Hlavního - Wilsonova nádraží, v památkově chráněném území městské části Žižkova. 3* Hotel Golden Cityv centrální části Prahy se nachází v blízkosti Hlavního - Wilsonova nádraží, v památkově chráněném území městské části Žižkova. Má znamenité dopravní spojení  městskou hromadnou dopravou , čtyři  stanice od Václavského nám. nebo Náměstí Republiky. Hotel má přímo na protější straně ulice svůj depandance Hotel Residence TABOR. Celá budova byla zrekonstruována v roce 2002. Zřízeny bezbariérové vstupy, část pokojů a společné prostory byly vybaveny klimatizací. Připojení k internetu je dostupné zdarma a po celých 24 hodin… Více… včetně spojení Wi-Fi technologie. Recpece hotelu má nepřetržitý provoz.. Můžete zde, vedle úkonů spojených s příjezdem a odjezdem, také zakoupit jízdenky na MHD, směnit valuty, zakoupit pohledy a poštovní známky, občerstvení atp.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Golden City - Vybavení pokojů

Hotelové Pokoje
Všechny pokoje mají vlastní koupelnou s toaletou. Pokoje jsou standardně a účelně vybaveny•     telefonem•    TV _SAT - ( 36 digitálních programů)•    Courtoise set na přípravu kávy nebo kuchyňkou       chladničkou       většinou  také MW  troubami•    Vysoušeči vlasů•    Bezpečnostními schránkami *    přípojkou internetu či připojení WiFi     Pokoje na 4. podkrovním patře jsou vybaveny      též klimatizací s možností individuální regulace
Apartmány
Pokud cestujete služebně, nabízíme Vám BUSINESS apartmá s Internetem (1), PCa kuchyňkou. Pro obchodní schůzky též nabízíme salonek „Gustav Klimt“ nalézající se v suterénu.Pokud cestujete s rodinou, nabízíme  dva typy FAMILY apartmánů (2) a (3) o dvou  ložnicích s kuchyňskými kouty.Jsou prostorné, komformní a v přepočtu na osobu cenově mimořádně příznivé.

Hotel Golden City - Možnosti stravování

Snídaně jsou podávány v době od 7,30 do 10,30 hod. Klimatizovaná snídárna byla zřízena v suterénních klenutých prostorách budovy. Jedná se o bufetovou snídani a vybere si zde každý dle chuti. Nabídka neopomíjí ani vegetariánský sortiment atp.

Fotografie Hotel Golden City

Hotel Golden City
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Golden City

Velká mapa