Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


ARCHIBALD AT THE CHARLES BRIDGE, ubytování Praha 1

Hotel Archibald At the Charles Bridge se nachází na Malé Straně v historickém centru Prahy. Budete ubytováni jen pár kroků od slavného Karlova mostu, který je součástí Královské cesty – trasy, po které projížděli středověcí čeští panovníci ke korunovaci. Hotel Archibald At the Charles Bridge se nachází na Malé Straně v historickém centru Prahy. Prioritou našeho hotelu je plně uspokojit všechny potřeby a přání klientů a nabídnout jim maximální pohodlí. Mezi nejdůležitější standardy hotelu Archibald U Karlova mostu patří: vynikající poloha hotelu v historickém centru Prahy, bezpečnost našich klientů, vysoce kvalitní ubytování, vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu zdarma a nonstop recepční služba.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

ARCHIBALD AT THE CHARLES BRIDGE - Vybavení pokojů

Hotel Archibald U Karlova Mostu s celkovou kapacitou 43 pokojů nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích, čtyřlůžkových pokojích a pokojích v hotelové zahradě. Naše klimatizované pokoje vám poskytnou malebný výhled na náměstí Na Kampě, jehož vzhled vás přenese zpět do 16. století anebo se můžete kochat úchvatným výhledem na Vltavu a Karlův most. 

ARCHIBALD AT THE CHARLES BRIDGE - Možnosti stravování

Pokud dostanete na něco chuť můžete navštívit hotelový snack bar. Speciální dietní menu jsou možné po předchozí domluvě.

ARCHIBALD AT THE CHARLES BRIDGE - Okolí ubytování

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.
U hotelu se nedá přímo zaparkovat. Hosté mohou využít přilehlé parkoviště.
Autobusová zastávka se nachází 500 m od apartmánu, letiště 16400 m, tramvajová zastávka 500 m, stanice metra 750 m a vlakové nádraží 2900 m.

Fotografie ARCHIBALD AT THE CHARLES BRIDGE

ARCHIBALD AT THE CHARLES BRIDGE
Zvětšit fotografii

Mapa ARCHIBALD AT THE CHARLES BRIDGE

Velká mapa