Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Buddha Park Apartmán, ubytování Praha 2

Apartmán Budha Park nabízí ubytování v Praze na Vinohradech. Apartmán Budha Park je situován v bezprostřední blízkosti Riegrových sadů a poskytuje ubytování v plně zařízeném apartmánu až pro 7 osob. Wifi připojení k internetu samozřejmostí. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 357 Kč za osobu na noc!

Buddha Park Apartmán - Vybavení pokojů

Apartmán se třemi ložnicemi s celkovou kapacitou až 7 lůžek je plně vybaven. V kuchyni najdete lednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici i sporák. V obývací části si můžete odpočinout u sledování TV nebo čtením knih. Koupelna je vybavena vanou, WC, pračkou a nechybí ani dostatek ručníků.

Buddha Park Apartmán - Možnosti stravování

Ubytování se nabízí bez jídla. Kromě možnosti vlastního vaření ve vybavené kuchyni si můžete zajít na oběd či večeři do jedné z nedalekých restaurací. V blízkosti ubytování se nacházejí také obchody s potravinami. 

Buddha Park Apartmán - Okolí ubytování

V blízkosti apartmánu najdete veškerou občanskou vybavenost, obchody, restaurace, divadla, kino. Do centra města se pohodlně dostanete pomocí MHD. Přímo naproti apartmánu se rozkládají Riegrovy sady a navštívit zde můžete také krytý bazén. 
Parkování u apartmánu není možné. Dostupnost pomocí MHD je však velmi dobrá. Tramvajová zastávka se nachází pouhých 250 m od domu, od vlakové stanice je to necelý 1 km.

Fotografie Buddha Park Apartmán

Buddha Park Apartmán
Zvětšit fotografii

Mapa Buddha Park Apartmán

Velká mapa