Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Masarykova chata na Beskydě, ubytování Bílá

Dovolená s nejkrásnějším výhledem na Lysou horu v Beskydech!  Horská chata se nachází v Moravskoslezských Beskydech, 1,5 km od rozcestí Bumbálka přímo na hranici Česka a Slovenska. Kolem chaty vede červená turistická stezka - Beskydská magistrála. Skvělá příležitost pro turistiku, jízdu na kole, táboření, v zimním období ideální místo pro běžky a sjezdové lyžování v okolí. Masarykova chata poskytne příjemné ubytování v Beskydech pro Vaši rodinu, firmu i školu v přírodě. Ubytování nabízíme v 5 dvoulůžkovách pokojích s vlastní koupelnou nebo ve 2 šestilůžkových rodinných pokojích, které mají svou koupelnu. Masarykova chata má vlastní retauraci a pro ubytované hosty společenskou místnost - Hodovnu. Pro relax po… Více… náročném dni je k dispozici infra a finská sauna. Celá chata je nekuřácká.  Přijímáme platební karty.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Masarykova chata na Beskydě - Vybavení pokojů

U dvoulůžkových pokojů máte na výběr manželskou postel, či oddělené postele. Vybavení pokojů zahrnuje minibar, úložné prostory a ručníky. Každý pokoj má svou koupelnu se sprchou, toaletou a umyvadlem. 
Rodinné pokoje jsou šestilůžkové. Rodinný pokoj se třemi ložnicemi je rozdělený na třílůžkový, dvoulůžkový a jednolůžkový pokoj. Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi má dva třílůžkové pokoje. Oba apartmány disponují vlastní koupelnou, samostatnou toaletou a minibarem.

Masarykova chata na Beskydě - Možnosti stravování

Součástí Masarykovy chaty je i restaurace. Jídelní lístek nabízí pestrou paletu polévek, místní speciality a menší pokrmy ke svačině. Vše doplněné pestrou nabídkou alko i nalko nápojů a samozřejmě s láskou načepované pivo.

Masarykova chata na Beskydě - Okolí ubytování

Masarykova chata se nachází na vrcholu zvaném Beskyd (900 m.n.m.), podle kterého bylo pojmenováno pohoří Beskydy. Po Beskydské magistrále, která se line těsně kolem chaty podél česko-slovenské hranice, se můžete vydat na řadu výletů přes celé Beskydy. Pěší stezkou do centra obce Bílá narazíte na Maxovu nádrž, či Lovecký zámeček s oborou lesní zvěře. 
Masarykova chata je dostupná autem celoročně. 
Nejbližší autobusová zastávka Bílá - Bumbálka, se nachází 1,5 km od chaty.

Fotografie Masarykova chata na Beskydě

Masarykova chata na Beskydě
Zvětšit fotografii

Mapa Masarykova chata na Beskydě

Velká mapa