Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Smetana, ubytování Praha 1

Mamaison Suite Hotel Pachtuv Palace je situován přímo v centru Prahy na pravém břehu Vltavy, jen pár kroků od Karlova mostu a pouhých pět minut od Staroměstského náměstí. Hotel společnosti Mamaison s padesáti bohatě zařízenými pokoji a apartmá Suite Hotel Pachtuv Palace, který je sám o sobě kulturní a architektonickou pražskou památkou, se nachází přímo u Karlova mostu. Nabízí skvělý osobní přístup a ubytování v historických prostorách v samém srdci města. Pachtuv Palace je bývalou rezidencí hraběte Karla Pachty a kdysi v něm při svém pobytu ve městě přespával Mozart; palác se pyšní nádhernými nástěnnými malbami, klenutými stropy, sochami a krby. V Mamaison Suite Hotel Pachtuv Palace na vás čeká: 50 unikátních pokojů a… Více… apartmá (35-120m2), stylové interiéry, zařízení Majordomus (na vyžádání předem), pokojová služba, parkovací služba a hlídané pakroviště v blízkosti hotelu, posilovna, masáže na pokoji, Wi-Fi zdarma přímo na pokojích, nepřetržitý provoz business centra a exkluzivní zázemí pro MICE a jednání v úchvatném prostředí. s kapacitou sálů až 60 osob. V hotelu je posilovna se spoustou strojů a zařízení, které vás během pobytu udrží ve formě. Kromě toho si můžete na recepci objednat příjemné a uvolňující masáže přímo na pokoji

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Smetana - Vybavení pokojů

Každý pokoj a apartmá jsou výjimečné vlastní individualitou, stylem a výzdobou. Interiéry v tomto hotelu s unikátními architektonickými detaily, jako jsou starodávné dřevěné trámy a klenbové stropy, jsou zařízeny tak, aby vám poskytovaly maximální pohodlí, útulnost a soukromí pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Některé pokoje mají balkony, z jiných je úžasný výhled přímo na Pražský hrad. Každé apartmá zařízené vkusným nábytkem a doplňky má oddělenou obývací a spací část, jednu nebo dvě prostorné ložnice, psací stoly a pohodlné židle a klimatizaci.
V prostorných a osobitě zařízených apartmá, z nichž mnohá mají výhled na Pražský hrad dále najdete plně vybavenou kuchyňku, sprchu, satelitní TV a DVD přehrávač, dále jsou hostům zdarma k dispozici župany a přezůvky, fén, kávovar, trezor a telefon pro přímé volání.

Hotel Smetana - Možnosti stravování

Restaurant Amade s velice příjemnou atmosférou je situován v samém srdci historického centra a nabízí velký výběr z české a mezinárodní kuchyně. S kapacitou až 70 míst lze restauraci využít i pro menší skupiny či různé společenské akce.

Hotel Smetana - Okolí ubytování

Mamaison Suite Hotel Pachtuv Palace je vzdálen 13 km od Letiště Praha-Ruzyně.
Mezinárodní hlavní nádraží a nádraží Holešovice jsou vzdálena asi 4 km. V obou případech nastupte na červenou trasu (metro C) a ve stanici Muzeum přestupte na zelenou trasu (metro A) a jeďte do stanice Staroměstská. Jděte po hlavní ulici kolem Karlova mostu. Asi 100 m za mostem uvidíte vlevo Mamaison Suite Hotel Pachtův palác.
Autobusové nádraží Florenc je vzdáleno 4 km. Jeďte po červené trase (metro C), ve stanici Muzeum přestupte na zelenou trasu (metro A) a jeďte do stanice Staroměstská. Jděte po hlavní ulici kolem Karlova mostu. Asi 100 m za mostem uvidíte vlevo Mamaison Suite Hotel Pachtův palác.

Fotografie Hotel Smetana

Hotel Smetana
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Smetana

Velká mapa