Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


VENTANA HOTEL PRAGUE, ubytování Praha 1

Ventana hotel Prague se nachází v historickém centru Prahy u Staroměstského náměstí.  Ventana hotel Prague je situován v samém srdci Prahy na Staroměstském náměstí, obklopen Královskou cestiu a Týnským chrámem. Ubytování je poskytováno v pokojích a apartmánech několika kategorií, které jsou komfortně zařízeny a poskytují hostům výhled na Staré město. Hosté mohou posedět v hotelovém baru či knihovně. V hotelu se nachází také bezbariérový pokoj.  Wifi připojení k internetu samozřejmostí. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

VENTANA HOTEL PRAGUE - Vybavení pokojů

K ubytování je připraveno celkem 29 pokojů několika kategorií. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou s vanou, fénem, WC. Ve všech pokojích naleznete trezor, minibar, TV a wifi připojení k internetu. 

VENTANA HOTEL PRAGUE - Možnosti stravování

V ceně ubytování je bohatá snídaně. V okolí je velké množství restaurací, barů, kaváren i obchodů. 

VENTANA HOTEL PRAGUE - Okolí ubytování

Díky poloze hotelu budete mít Staré město přímo na dlani. Staroměstské náměstí s orlojem, Karlův most, Pařížská ulice či Václavské náměstí - to vše jen pár kroků chůze od hotelu. Navštívit můžete také jedno z mnoha divadel, zajít si na koncert nebo si v kavárně jen tak vychutnávat neopakovatelnou atmosféru, kterou jinde než v Praze nezažijete.
Parkování za poplatek na přilehlém místě. Velmi dobrá dostupnost mhd, od tramvajové zastávky jste u hotelu za cca 5 minut. 

Fotografie VENTANA HOTEL PRAGUE

VENTANA HOTEL PRAGUE
Zvětšit fotografii

Mapa VENTANA HOTEL PRAGUE

Velká mapa