Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartments 39 Wenceslas Square, ubytování Praha 1

Apartments 39 Wenseslas Square se nacházejí v samém centru Prahy, v blízkosti Václavského náměstí. Apartments 39 Wenseslas Square jsou situovány v centru Prahy s dobrou dostupností mnoha pražských památek. Ubytování je poskytováno v prostorných plně vybavených apartmánech s vlastní koupelnou. Parkování za poplatek na přilehlém místě. Wifi připojení k internetu samozřejmostí. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartments 39 Wenceslas Square - Vybavení pokojů

K ubytování jsou připraveny 4 apartmány (2x čtyřlůžkový a 2x šestilůžkový, jeden s možností přistýlky). Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem s varnou deskou, lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a kávovarem. K dispozici je také kabelová TV s plochou obrazovkou, psací stůl, trezor, bezplatné WiFi. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem a pračkou se sušičkou.

Apartments 39 Wenceslas Square - Možnosti stravování

Ubytování se nabízí bez jídla. V bezprostřední blízkosti apartmánů je bezpočet obchodů, restaurací i kaváren.

Apartments 39 Wenceslas Square - Okolí ubytování

Apartmány se nacházejí v samém centru Prahy s dobrou dostupností mnoha památek, jako je Václavské náměstí, Národní muzeum, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem a mnoha dalších. V okolí najdete spoustu restaurací, kaváren, obchodů, navštívit můžete divadla, muzea, či si zajít na koncert. 
Parkování na přilehlém místě za poplatek. Tramvajová zastávka je vzdálena necelých 200 m od ubytování, od Hlavního nádraží je to k apartmánům zhruba 1 km. 

Fotografie Apartments 39 Wenceslas Square

Apartments 39 Wenceslas Square
Zvětšit fotografii

Mapa Apartments 39 Wenceslas Square

Velká mapa