Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Prague Studio Apartments, ubytování Praha 1

Prague Studio Apartments jsou situovány v samém centru Prahy, pár kroků od Václavského náměstí v novoměstském domě po rekonstrukci. V pohodlném pěším dosahu od studií se nachází většina historických památek a tedy mají skvělé umístnění pro Vaši návštěvu Prahy.   Prague Studio Apartments nabízí pět stylových nově zrekonstruovaných studií pro 2 až 3 osoby pár kroků od Václavského náměstí. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Automobily je možné parkovat na placených parkovacích zónách v okolí.       

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Prague Studio Apartments - Vybavení pokojů

Studio tvoří prostor se zařízeným kuchyňským koutem, jídelním stolem, lůžky s povlečením i ručníky, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. 
Součástí nástěnných dekorací je i mapa Prahy pro lepší orientaci po městě či v okolí apartmánu. Všechny studia jsou vybaveny připojením k Wi-Fi.

Prague Studio Apartments - Možnosti stravování

Součástí studia je  plně vybavená kuchyňka - hostům je tady k dispozici malá lednice, indukční varná deska, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice či toaster.
Rádi také poskytneme našim hostům typy na oblíbené restaurace, kavárny či bary v v blízkém okolí.

Prague Studio Apartments - Okolí ubytování

Prague Studio Apartments sídlí v ulici Ve Smečkách kolmé na Václavské náměstí. Do Starého Města je to odsud 9 min. chůze (800 m), k Národnímu Muzeu 8 min. (600m), v bezprostředním okolí najdete pestrou paletu historických budov, památek či expozic různých slohů a stylů, nákupní galerie či turistické trasy.
 
Poblíž apartmánů ve vzdálenosti 450 metrů se nachází stanice metra Muzeum. Na Hlavní vlakové nádraží dojdete za 12 min (1 km) nebo 1 stanici metra z Muzea, 2 stanice metra pak na Autobusové nádraží na Florenci. Nejbližší parkovací místa jsou v garážích Opletalova 9 (550 m) nebo Parking centrum Wilsonova 6 (800 m).

Fotografie Prague Studio Apartments

Prague Studio Apartments
Zvětšit fotografii

Mapa Prague Studio Apartments

Velká mapa