Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Rezidence Ostrovní, ubytování Praha 1

Apartmánový hotel Rezidence Ostrovní nabízí deset plně vybavených apartmánů o různých rozměrech. Tato pěti podlažní budova prošla rozsáhlou rekonstrukcí, proto jí nechybí výtah, klimatizace a Wi-Fi v celém prostoru zdarma. Výborná lokalita v centru Prahy, hned vedle Národního divadla a kousek od Vltavy. Apartmánový hotel Rezidence Ostrovní nabízí deset plně vybavených apartmánů o různých rozměrech. Tato pěti podlažní budova prošla rozsáhlou rekonstrukcí, proto jí nechybí výtah, klimatizace a Wi-Fi v celém prostoru zdarma. Výborná lokalita v centru Prahy, hned vedle Národního divadla a kousek od Vltavy. Mezi naše nabízené služby patří samozřejmě i recepce. Rezidence Ostrovní se nachází 1,8 km od Pražského orloje, 1,8 km od… Více… Staroměstského náměstí a 2.3 km od Pražského hradu. Všechny turistické atrakce jsou v dochozí vzdálenosti, ale je možné využít i blízké MHD.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Rezidence Ostrovní - Vybavení pokojů

Všechny apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, ledničkou, sporákem, rychlovarnou konvicí a kávovarem Nespresso, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou se sprchovou zástěnou, fénem a pračkou. Apartmány jsou klimatizované a připojení k Wi-Fi je zdarma.

Rezidence Ostrovní - Okolí ubytování

Okolí Rezidence Ostrovní je klidné i přesto, že se nachází v centru Prahy, v blízkosti Národního divadla a řeky Vltavy. Veškeré turistické atrakce, které centrum města nabízí, jsou v dochozí vzdálenosti. Samozřejmě je možné využít blízké MHD, konkrétně tramvaj nebo metro.
Dostupnost MHD je velice jednoduchá, nejbližší stanice tramvaje Národní divadlo je vzdálena 150 m a stanice metra Národní třída 400 metrů. Cesta například z Hlavního nádraží tak trvá pouhých 9 minut. Parkování na ulici není možné, ale je možné využít garáže Národního divadla hned naproti Rezidenci Ostrovní.

Fotografie Rezidence Ostrovní

Rezidence Ostrovní
Zvětšit fotografii

Mapa Rezidence Ostrovní

Velká mapa