Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension&Hostel City Center Prague, ubytování Praha 2

Penzion&Hostel City Center Prague se nachází pímo uprostřed centra Prahy pouhých 7 minut pěšky od Václavského náměstí, nabízí ubytování v klidných pokojích, situovaných v zadních blocích daleko od hlavní ulice.Akce do odvolání: ! Káva a čaj k dispozici zdarma po celou dobu pobytu. ! Penzion&Hostel City Center Prague se nachází pímo uprostřed centra Prahy pouhých 7 minut pěšky od Václavského náměstí, nabízí ubytování v klidných pokojích, situovaných v zadních blocích daleko od hlavní ulice. Do města je snadné spojení veřejnou dopravou z nejbližší stanice metra „Karlovo náměstí“ linka B (žlutá barva), ke které je to asi 2 minuty cesty. K další stanici metra „I.P.Pavlova“ je to od nás 1 stanici… Více… tramvají. V blízkosti této lokality je mnoho historických a kulturních stredisek, jako Národní divadlo, Karlův most, Václavské náměstí a Staroměstské náměstí.  K dispozici je mikrovlnná trouba, vysoušeč vlasů žehlička a varná konvice jsou zdarma k zapůjčení na recepci. Bezplatné Wi-Fi spojení je funkční ve všech pokojích a přilehlých částech pensionu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Pension&Hostel City Center Prague - Vybavení pokojů

Penzion nabízí ubytování v jednolůžkovém, dvoulůžkovém, třílůžkovém, čtyřlůžkovém (+ s extra přistýlkou) nebo v šestilůžkovém pokoji. Pokoje jsou en-suite soukromé, každý z nich má vlastní záchod, sprchu, některé také i bidety. Některé pokoje namají vlastní sociální zařízení . Všechny pokoje v hotelu jsou nekuřácké. Mikrovlnka, fén, varná konvice jsou k dispozici na recepci a zdarma k vypujčeni.Pension nabízí ubytování v klidných pokojích, i přes jeho lokalitu v centru města. Pokoje jsou umístěné v zadní části budovy daleko od hlavní ulice.

Pension&Hostel City Center Prague - Možnosti stravování

Snídaně je k dispozici za poplatek, vouchery se obdrží na recepci

Pension&Hostel City Center Prague - Okolí ubytování

Penzion/Hostel je vzdálen jen asi 3 minuty chůze od Všeobecné fakultní nemocnice v Praze (VFN) jedné z největších nemocnic v České republice. Naproti přes ulici se nachází minimarket. V okolí se též nachází řada restaurací, kaváren, barů, pivnic, fastfoodů, supermarketů, nočních supermarketů a jiných služeb.
Jak se k nám dostanete?
Metrem stanice metra „Karlovo náměstí“ linka B / žlutá tramvají číslo 4, 10, 16, 22, 51, 57 na tramvajovou stanici „Štěpánská“ z letiště Václava Havla – metrem a autobusem z příletové haly následujte značky k autobusové zastávce, jeďte autobusem č. 100 až na konečnou zastávku „Zličín“, vystupte a následujte značky k metru – linka B (žlutá). Jeďte směrem Černý Most (což je jediný směr kterým můžete jet, protože jste na konečné zastávce!), vystupte na zastávce „Karlovo náměstí“ a pokračujte pěšky po ulici „Ječná“ – 300 m nebo z příletové haly následujte značky k autobusové zastávce, jeďte autobusem č. 119 až na konečnou zastávku „Nádraží Veleslavín“,    vystupte a následujte značky k metru – linka A (zelená). Jeďte směrem Skalka (což je jediný směr kterým můžete jet, protože jste na konečné zastávce!), vystupte na zastávce „Můstek“ a přestupte na linku B (žlutá) a jeďte 2 zastávky směrem Zličín na zastávku  „Karlovo náměstí“ a pokračujte pěšky po ulici „Ječná“ – 300 m od zastávky Nádraží Holešovice/ Hlavního Nádraží/ autobusové zastávky Florenc  – následujte značky k metru – linka C (červená). Jeďte směrem Háje na    zastávku „I. P. Pavlova“ a poté jeďte 1 zastávku tramvají č. 4,6, 10, 16, 22,23,51 nebo 57 na zastávku „Štěpánská“, vystupte a hotel je na vaší levé straně – Ječná 12

Fotografie Pension&Hostel City Center Prague

Pension&Hostel City Center Prague
Zvětšit fotografii

Mapa Pension&Hostel City Center Prague

Velká mapa