Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Claris, ubytování Praha 2

Hotel Claris se nachází v klidné ulici nedaleko od centra Prahy (800 metrů od Václavského náměstí, 150 metrů od stanice metra a tramvají Náměstí Míru). Hotel Clarisnabízí ubytování ve 24 pohodlně zařízených pokojích. Každý pokoj je vybavený koupelnou se sprchou nebo vanou a televizí. Pokoje mají WIFI připojení k internetu. Recepce je otevřena nonstop. Snídaně, které jsou zahrnuty v ceně, se podávají formou bufetu denně od 7 do 10 hodin. Parkování je možné ve dvoře hotelu za příplatek, 400Kč. Akční nabídka parkování na léto 2020 - cena jen 200Kč/ den!

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Claris - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje mají WIFI připojení k internetu a satelitní nebo kabelovou TV.

Hotel Claris - Možnosti stravování

Snídaně formou bufetu je podávána denně od 7:00 - 10:00hod.

Hotel Claris - Okolí ubytování

V okolí hotelu se nachází množství restaurací a kaváren, přímo naproti hotelu je obchodní dům se supermarketem Albert. V blízkosti naleznete také Vinohradské divadlo, Národní dům na Vinohradech, kostel Nejsvětějšího srdce Páně, park Riegrovy sady, atd.
Metro trasa A - stanice Náměstí Míru GPS: Loc: 50°4'33.955"N, 14°26'33.068"E Z letiště Ruzyně: Autobusem č. 119 do zastávky Dejvická, tam přestoupit na metro a jet do stanice Náměstí Míru. Cesta trvá cca 35 minut. Z Hlavního nádraží: metrem ( stanice Hlavní nádraží, trasa C)jednu stanici na Muzeum přestoupit na trasu A a jednu stanici na Náměstí Míru. Cesta trvá cca 7 minut. Z Nádraží Holešovice: metrem ( stanice Nádraží Holešovice, trasa C)do stanice Muzeum přestoupit na trasu A a jednu stanici na Náměstí Míru. Cesta trvá asi 12minut. Z nádraží Florenc: autobusem č. 135 pět stanic do stanice Jana Masaryka. Cesta trvá 11 minut.

Fotografie Hotel Claris

Hotel Claris
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Claris

Velká mapa