Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Absolutum Wellness Hotel, ubytování Praha 7

Absolutum Boutique Hotel je nově zrekonstruovaný hotel v Praze 7 se stylovou restaurací Salut Restaurant, moderním konferenčním a školícím centrem, a také relaxačním wellness centrem. Absolutum Boutique Hotel je nově zrekonstruovaný hotel v Praze 7 se stylovou restaurací Salut Restaurant, moderním konferenčním a školícím centrem, a také relaxačním wellness centrem. Všechny hotelové pokoje jsou stylově zařízeny a příjemně prosvětleny denním světlem. Každý pokoj je vybaven klimatizací, minibarem a designovou koupelnou včetně koupelnové kosmetiky nebo vysoušeče vlasů. V rámci ubytování je možné v pokojích využívat WI-FI internetové připojení 200/200 Mbps. Salut Restaurant nabízí hostům příjemné posezení u krbu v útulně… Více… zařízeném prostředí s designovými židlemi a koženými boxy. Přátelé i obchodní partneři mohou ochutnat kulinářské speciality české i mezinárodní kuchyně. Nabídka gastronomických služeb zahrnuje také celkové zajištění firemních a společenských akcí, jako jsou například recepce, koktejly, svatby či rodinné oslavy. Hotelové wellness centrum nabízí hostům rustikální finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a relaxační místností, širokou nabídku masáží, solární studio s kolagenem a privátní koupele.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Absolutum Wellness Hotel - Vybavení pokojů

Superior - 18-20m2, dvoulůžková postel s oddelenými lůžky, mramorová koupelna s toaletou, podlahové vytápění, klimatizace, koupelnová kosmetika, vysoušeč vlasů, sprchový kout nebo vana, pracovní stůl, minibar, trezor, satelitní TV, telefon s přímou volbou, WI-FI internetové připojení 200/200 Mbps.

Deluxe - 20-25m2, dvoulůžková manželská postel nebo s oddelenými lůžky, designová koupelna s toaletou, podlahové vytápění, klimatizace, koupelnová kosmetika, vysoušeč vlasů, sprchový kout nebo vana, pracovní stůl, minibar, trezor, satelitní TV, telefon s přímou volbou, WI-FI internetové připojení 200/200 Mbps.

Junior -20-25m2, dvoulůžková manželská postel, unikátní koupelna patchworková nebo v imitaci dřeva s toaletou, podlahové vytápění, klimatizace, koupelnová kosmetika, fén, sprchový kout nebo vana, pracovní stůl, minibar, trezor, satelitní TV a PAY TV, telefon s přímou volbou, WI-FI internetové připojení 200/200 Mbps.
Suite - 30m2, dva pokoje – obývací pokoj a ložnice, dvoulůžková manželská postel, mramorová koupelna s toaletou, podlahové vytápění, klimatizace, koupelnová kosmetika, vysoušeč vlasů, sprchový kout a vana, pracovní stůl, minibar, trezor, satelitní TV, telefon s přímou volbou, čajový a kávový set, WI-FI internetové připojení 200/200 Mbps.

Absolutum Wellness Hotel - Možnosti stravování

Hotelová restaurace Salut nabízí příjemné posezení u krbu v útulném a moderně zařízeném prostředí. Naši hosté mohou ochutnat kulinářské speciality české i mezinárodní kuchyně. Šéfkuchař naší restaurace pan Jakub Švec pro vás vytvoří nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Salut Restaurant s kapacitou 70 míst je otevřena denně od 7:00 do 23:00 hodin (vaříme do 22:00 hodin). Nabídka gastronomických služeb zahrnuje také celkové zajištění firemních a společenských akcí, jako jsou například recepce, koktejly, svatby či rodinné oslavy.

Posezení v restauraci Salut Vám zpříjemní sklenka dobrého vína, lahodný koktejl nebo tradiční skvělé české pivo z Uňetického pivovaru.

Absolutum Wellness Hotel - Okolí ubytování

Hotel je umístěn v širším centru Prahy - Holešovicích, jen pár metrů od stanice metra Nádraží Holešovice. Tramvaje i metro Vás odvezou během několika málo minut do historického centra. Asi 3 minuty chůze je to k vlakovému nádraží Holešovice. Lokalita má dobré napojení na městský okruh, na výpadovku D8 směr Teplice, Ústí nad Labem a Německo, v opačném směru po severojižní magistrále do centra Prahy i na dálnici D1 ve směru na Brno.

Z Absolutum hotelu je snadno dosažitelný Trojský zámek, ZOO Praha, Botanická zahrada a tropický skleník Fata Morgana, Planetárium, Holešovická tržnice, jízdárna a stáje, Národní tenisové centrum TK Sparta Praha, sportovní areál Štvanice s tenisovými kurty a zimním stadionem, Národní galerie v Praze, centrum současného umění DOX, areál Výstaviště Incheba Praha, PVA Letňany, Veletržní palác a park Stromovka, TipSport aréna. V blízkosti se nachází také moderní administrativní budovy jako Visionary, ArtGen, Classic7 a významné firmy jako velkoobchod Alza nebo 3D tiskárna Prusa Research.

Výhodou hotelu je vynikající dopravní dostupnost a vlastní parkoviště s kamerovým systémem.
Dálnice D1 ze směru Brno přes centrum, Hlávkův most, Bubenská, Železničářů, parkoviště Absolutum Boutique Hotelu.
Dálnice D8 z Teplic směr centrum, Most Barikádníků, Plynární, Železničářů, parkoviště Absolutum Boutique Hotelu.
Dálnice D5 z Plzně směr centrum, ulice Plzeňská, Karlovo náměstí, I.P. Pavlova, dále směr Teplice, Hlávkův most, Bubenská, Železničářů, Absolutum Boutique Hotel.
Dálnice D11 z Hradce Králové směr centrum, Černý Most, Hloubětín, Argentinská, Plynární, Absolutum Boutique Hotel.
Z Hlavního nádraží a z autobusového nádraží Florenc se dostanete metrem (linkou C) do stanice Nádraží Holešovice.
Z Letiště MHD linkou 119 na Nádraží Veleslavín, pak metrem linkou A na stanici Muzeum, přestup na linku C do stanice Nádraží Holešovice.
Z Letiště linkou Airport Express na Hlavní nádraží, pak metrem do stanice Nádraží Holešovice
Z Letiště vám rádi objednáve odvoz naším hotelovým taxi, kontakujte prosím recepci

Fotografie Absolutum Wellness Hotel

Absolutum Wellness Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Absolutum Wellness Hotel

Velká mapa