Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Rekreační domek Sluníčko, ubytování Klobouky u Brna

Rekreační domek Sluníčko nabízí ubytování v obci Klobouky u Brna. Rekreační domek Sluníčko poskytuje ubytování až pro 15 osob ve dvoupatrovém zděném domku v původní zástavbě. Dům má vlastní bazén, terasu s posezeím a grilem. V domě je i malý sklípek pro uchování vín, malá dílna a garáž. Parkování přímo u objektu. Wifi připojení k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 571 Kč za pokoj na noc!

Rekreační domek Sluníčko - Vybavení pokojů

V přízemí domku najdete letní kuchyň, místnost s krbovými kamny, prostornou koupelnu s WC a malý sklipek. V patře se nachází kuchyň s plynovým sporákem, myčkou, rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím, jídelním stolem a zastřešenou terasou. Hned vedle je obývací pokoj s rozkládací sedačkou a TV. Dále se v prvním patře nachází pokoj s manželskou postelí s možností dětské postýlky. Ve druhém patře najdete vstupní místnost s posezením, vedle je malá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a čtyři nově zbudované pokoje. Tři pokoje jsou dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový.

Rekreační domek Sluníčko - Možnosti stravování

Ubytování se nabízí bez jídla. Nejbližší restaurace je vzdálena cca 700 m.

Rekreační domek Sluníčko - Okolí ubytování

V okolí se lze věnovat turistice a cyklistice, za návštěvu stojí např. Kraví hora, CHKO Pálava, Lednicko - valtický areál s řadou pamětihodností, zámek v Lednici, zámek v Mikulově.
Parkování přímo u domu. Autobusová zastávka je vzdálena cca 400 m. 

Fotografie Rekreační domek Sluníčko

Rekreační domek Sluníčko
Zvětšit fotografii

Mapa Rekreační domek Sluníčko

Velká mapa