Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Blatno, ubytování Blatno

Rodinný Penzion Blatno se nachází v obci Blatno v Ústeckém kraji ve středu Krušných hor. Rodinný Penzion Blatno se nachází v obci Blatno v Ústeckém kraji ve středu Krušných hor. Poskytuje příjemné ubytování v klidné venkovské lokalitě v nově rekonstruovaných pokojích s různou tématikou, od romantického pokoje Blatno, přes rodinný pokoj Mezihoří až po turistický jako je pokoj Hradečná.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 425 Kč za osobu na noc!

Penzion Blatno - Vybavení pokojů

Pokoj Radenov je dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením.
 
Pokoj Blatno
Tento pokoj prošel kompletní rekonstrukcí. Můžete se těšit na romantický pokoj s manželskou postelí s nebesy. Je vybaven vlastní chladničkou, vlastním sociálním zařízením, televizí a samozřejmostí je připojení k wifi.
 
Pokoj Mezihoří nabízí čtyři lůžka a je vhodný pro rodiny s dětmi. Pokoj je vybaven vlastní chladničkou, vlastním sociálním zařízením, televizí a samozřejmostí je připojení k wifi.
 
Pokoj Hradečná
V pokoji je pět lůžek s další možností přistýlky. Sociální zařízení není součástí pokoje a nachází se hned vedle pokoje. K dispozici chladnička, televize a samozřejmostí je připojení k wifi. Pokoj je vhodný pro početnější skupiny návštěvníků.

Pokoj Bečov je dvoulůžkový pokoj s vlastní socialním zařízením.Součástí vybavení wifi, televize, lednice.
 
Pokoj Šerchov je dvoulůžkový pokoj po rekonstrukci s vlastním socialním zařízením.Součástí vybavení wifi, televize, trezor , lednice.
 
Pokoj Květnov je dvoulůžkový pokoj  s vlastní socialním zařízením .

Penzion Blatno - Možnosti stravování

www.restauraceustepana.cz
Pokud budete chtít využít restauraci (snídaně, obědy, večeře) , prosím kontaktujte přímo majitele restaurace viz odkaz na stránky restaurace .

Fotografie Penzion Blatno

Penzion Blatno
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Blatno

Velká mapa