Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Jako víno, ubytování Bulhary

Penzion Jako víno nabízí ubytování v Bulharech. Penzion Jako víno se nachází ve vinařské vesničce Bulhary a poskytuje ubytování v moderně zařízených pokojích a apartmánech. V létě je zde v provozu také vinárna a kavárna, pro ubytované hosty možnost posezení na stylovém dvorku, v zahradě MiniZOO pro děti a zábavné atrakce. Wi-Fi internet a kolárna zdarma je samozřejmostí. Parkovací stání pro každý pokoj přímo u penzionu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 343 Kč za osobu na noc!

Penzion Jako víno - Vybavení pokojů

K dispozici je celkem 5 apartmánů (1 dvoulůžkový, 1 dvoulůžkový s možností přistýlky, 1 čtyřlůžkový a 2 třílůžkové s možností přistýlky) a 2 dvoulůžkové pokoje. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňkou s lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a varnou deskou, dále koupelnou se sprchovým koutem a WC, 3 apartmány mají klimatizaci. Pokoje jsou taktéž klimatizovány a mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Penzion Jako víno - Možnosti stravování

Ubytování se nabízí bez jídla, hosté mohou využít zařízené kuchyňky v apartmánech. Restaurace je vzdálena 100 m od penzionu. V letních měsících je u penzionu v provozu vinárna a kavárna.

Penzion Jako víno - Okolí ubytování

Obcí probíhá významná cyklostezka a je ideálním výchozím bodem pro výlety po Pálavě a do Lednicko - valtického areálu. Penzion je vzdálen 5 km od Lednice, která se pyšní krásným zámkem s rozsáhlým zámeckým parkem a mnoha zajímavými stavbami.
Parkování přímo u penzionu. Autobusová zastávka je vzdálena 200 m.

Fotografie Penzion Jako víno

Penzion Jako víno
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Jako víno

Velká mapa