Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chalupka Hlohovec, ubytování Hlohovec

Chalupka Hlohovec se nachází v srdci Lednicko-valtického areálu. Chalupka Hlohovec leží v ssrdci Lednicko-valtického areálu v malebné obci Hlohovec a poskytuje příjemné ubytování ve třech samostatných apartmánech.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Chalupka Hlohovec - Vybavení pokojů

K ubytování jsou připraveny 3 apartmány. Čtyřlůžkový, třílůžkový a dvoulůžkový. Všechny apartmány jsou vybaveny TV, wifi připojením k internetu, kuchyňkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a vařičem. Hosté si pohou posedět také na zahradě, zapůjčit si gril nebo si užít večer u ohně. Ke každému apartmánu je k dispozici garážové stání a prostor pro úschovu jízdních kol.

Chalupka Hlohovec - Možnosti stravování

Ubytování se nabízí bez jídla, hosté mají k dispozici vybavenou kuchyňku přímo v apartmánu. 3é m od objektu je vesnický bufet s obědobým menu. Nejbližší restaurace je vzdálena cca 500 m.

Chalupka Hlohovec - Okolí ubytování

Ideální místo nejen pro milovníky krásné přírody a vína, ale i cykloturisty a obdivovatele kulturních památek. O program zde také není nouze. Kromě pravidelných akcí se pořádá spousta oslav, hodů, zábav. Od roku 1965 téměř každoročně probíhají místní výstavy vín, které se staly tradičními konanými o Velikonoční neděli spolu s vystoupením známých cimbálových muzik.
Parkování v garážích přímo u objektu. Autobusová zastávka je vzdálena

Fotografie Chalupka Hlohovec

Chalupka Hlohovec
Zvětšit fotografii

Mapa Chalupka Hlohovec

Velká mapa