Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


ARCO Guesthouse, ubytování Praha 10

ARCO Guesthouse je malý útulný penzion na rozhraní Vinohrad a Vršovic s kulturním zaměřením. ARCO Guesthouse se nachází v Praze Vršovicích, v blízkosti Krymské ulice a Havlíčkových sadů (Grébovka). Poskytuje ubytování v 7 dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou a minibare. V případě zájmu lze domluvit komentované prohlídky města. Penzion také nabizí odbornou kulturně historickou knihovnu a mediatéku. Parkování na ulici, zastávka tramvaje 22 v bezprostřední blízkosti. Wifi zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

ARCO Guesthouse - Nabízené služby

V případě zájmu lze domluvit komentované prohlídky města. Penzion také nabizí odbornou kulturně historickou knihovnu a mediatéku.

ARCO Guesthouse - Vybavení pokojů

K dispozici je celkem 7 pokojů - 4 dvoulůžkové, 1 dvoulůžkové studio, 1 třílůžkové studio a 1 čtyřlůžkové studio. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, fénem a WC, TV, lednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a nádobí. 

ARCO Guesthouse - Možnosti stravování

V ceně ubytování je snídaně podávaná formou bufetu.

ARCO Guesthouse - Okolí ubytování

Penzion se nachází v dobré dostupnosti MHD do centra města. V blízkosti je ulice Krymská, známá svými kavárnami a bary. Projít se můžete po nedalekých Havlíčkových sadech, které se pyšní vlastními vinicemi a krásným Viničním altánem. 
Penzion se nachází ve výborné dostupnosti MHD, tramvajová zastávka je vzdálena cca 150 m. Parkování na ulici.

Fotografie ARCO Guesthouse

ARCO Guesthouse
Zvětšit fotografii

Mapa ARCO Guesthouse

Velká mapa