Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion a restaurace na Hvězdě, ubytování Malá Morávka

Penzion na Hvězdě nabízí komfortní ubytování na nejvyšším sedle na cestě z Malé Morávky do lázní Karlova Studánka. Penzion na Hvězdě nabízí komfortní ubytování na nejvyšším sedle na cestě z Malé Morávky do lázní Karlova Studánka. Ubytování je možné v apartmánu až pro osm osob. Součástí penzionu je hrací koutek pro děti vnitřní i venkovní, stojany na kola viditelné z terasy, zázemí pro vaše psí parťáky, možnost parkování přímo u restaurace, pro děti zapůjčení bobů, sáněk, různé akce pro děti i dospělé, a především milá obsluha a dobrá kuchyně vám zpříjemní vaši návštěvu u nás. Hlídané parkování zdarma a bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.Po… Více… potvrzení rezervace vyžaduje ubytovatel zaplacení 100 % z ceny ubytování předem. ​Po potvrzení rezervace vyžaduje ubytovatel zaplacení 100% z ceny ubytování předem. Na místě při ubytování bude vybráno v hotovosti poplatek obci za osobu (21 Kč/1 osobu) Prosíme o příjezd v časovém rozmezí 14-18 hodin.   100 % z ceny ubytování se musí uhradit předem. Malé plemeno psa 100 Kč / noc, střední plemeno 200 Kč / noc.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion a restaurace na Hvězdě - Vybavení pokojů

Apartmán je vybaven vlastním vchodem, kuchyňkou, lednicí s mrazákem, varnou konvicí (čaj a káva v ceně), samostatnou toaletou a koupelnou. Kosmetika je v ceně.

Penzion a restaurace na Hvězdě - Možnosti stravování

Rodinnou restauraci Na Hvězdě v Jeseníkách jsme koupili na konci roku 2016. Restaurace je vedena rodinnými příslušníky a naší prioritou je, abyste se u nás cítili jako doma. Byli bychom moc rádi, kdyby se nám podařilo restauraci Na Hvězdě vrátit její ztracené dobré jméno.
Snídaně možná dle nabídky.

Penzion a restaurace na Hvězdě - Okolí ubytování

Restaurace a pension Na Hvězdě se nachází na strategickém místě, které je spodní nástupní stanicí do lyžařského střediska Praděd – Ovčárna, a zároveň také mezi středisky Karlova Studánka a Malá Morávka – Karlov. Výhodou této polohy je 100% dopravní dostupnost i v zimě a možnost volby místa pro lyžování v závislosti na počasí nebo náročnosti.
Autobusová zastávka se nachází 135 m od penzionu, vlakové nádraží 6800 m.

Fotografie Penzion a restaurace na Hvězdě

Penzion a restaurace na Hvězdě
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion a restaurace na Hvězdě

Velká mapa