Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HaKro, ubytování Brod nad Dyjí

Ubytování HaKro se nachází ve vinařské obci Brod nad Dyjí nedaleko Mikulova a Pasohlávek v jihomoravské oblasti Pálava. Objekt s kapacitou 10 osob byl postaven v roce 2019, je tedy zbrusu nový. Ubytování HaKro se nachází ve vinařské obci Brod nad Dyjí nedaleko Mikulova a Pasohlávek v jihomoravské oblasti Pálava. Objekt s kapacitou 10 osob byl postaven v roce 2019, je tedy zbrusu nový. Buďte našimi spokojenými klienty! Přijeďte si s přáteli vychutnat všechny lahůdky jižní Moravy – ať už vinařské, kulinární, kulturní či přírodní. Nabízíme ubytování pro 10 osob v pěti samostatných dvoulůžkových pokojích. V jednom pokoji je možnost přistýlky. Velkou výhodou našeho ubytování je fakt, že je lze pronajmout pouze jako celek, máte… Více… tedy zajištěno naprosté soukromí a dovolenou můžete trávit s lidmi, které máte rádi. Pokoje jsou moderně zařízené a klimatizované (klimatizace je pro rok 2019 ve výstavbě), v celém objektu je dobré pokrytí signálem wi-fi. Přímo ve dvoře lze pohodlně zaparkovat a uschovat kola, místa pro ně máme dost. Pro majitele elektrokol je k dispozici i dobíjecí stanice. Odpočívat po dnech nabitých zážitky můžete na zastřešené terase s posezením a grilem. V budově najdete dále plně vybavenou společenskou místnost s televizí, kuchyňskou linkou, lednicí, myčkou, troubou, varnou konvicí a naplněnou vinotékou. Z té můžete degustovat dle libosti, útratu zaplatíte až při svém odjezdu. Považujeme za důležité udržovat budovu čistou a útulnou, proto je celý objekt nekuřácký a nesmí do něj psi. Nemusíte se tedy bát cigaretového odéru ani roztočů či psí srsti. V obci najdete dvě restaurace a hned vedle penzionu je prodejna potravin Coop. Pro čerstvé pečivo k snídani si tak můžete zaběhnout klidně v trepkách a županu. POLOHA UBYTOVÁNÍ Brod nad Dyjí se nachází v těsné blízkosti Mikulova a ve snadno dostupné vzdálenosti od Lednice, Pasohlávek, Věstonic a dalších zajímavých obcí CHKO Pálava. Do Mikulova i ostatních cílů je velmi dobré dopravní spojení. Obec leží také na křižovatce několika cyklostezek. Je na Vás, zda vyrazíte za poznáním vinných sklepů, chráněné přírody, historických památek nebo jen tak se třeba vykoupat či projít. U NÁS SE BUDE LÍBIT I VAŠIM DĚTEM! Pro ně je k dispozici pískoviště na dvoře a Vy jistě oceníte oplocenou zahradu, ze které se malí neposedové nemají kam zatoulat.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HaKro - Vybavení pokojů

Nabízíme ubytování pro 10 osob v pěti samostatných dvoulůžkových pokojích. V jednom pokoji je možnost přistýlky. Velkou výhodou našeho ubytování je fakt, že je lze pronajmout pouze jako celek, máte tedy zajištěno naprosté soukromí a dovolenou můžete trávit s lidmi, které máte rádi. Pokoje jsou moderně zařízené a klimatizované (klimatizace je pro rok 2019 ve výstavbě), v celém objektu je dobré pokrytí signálem wi-fi. V budově najdete dále plně vybavenou společenskou místnost s televizí, kuchyňskou linkou, lednicí, myčkou, troubou, varnou konvicí a naplněnou vinotékou. Z té můžete degustovat dle libosti, útratu zaplatíte až při svém odjezdu.

HaKro - Možnosti stravování

V našem penzionu nevaříme. Nicméně hned vedle je obchod Coop. Ten je otevřený i o víkendu. Případně je možné také domluvit večeře v partnerském vinařství. A to i včetně vinné degustace.

HaKro - Okolí ubytování

V okolí je spousta pozoruhodností. Doporučené tipy na výlety naleznete zde: https://www.hakrobrod.cz/okoli/

Fotografie HaKro

HaKro
Zvětšit fotografii

Mapa HaKro

Velká mapa