Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Signál Pardubice - Dubina, ubytování Pardubice

Hotel Signal je moderní hotel v městě Pardubice. Hotel poskytuje moderní hotelové ubytování v 16 nedávno vybudovaných pokojích. V hotelu disponujeme ubytovací kapacitou více jak 50 lůžek. V hotelu Signal jsme schopni ubytovat autobusové zájezdy. Hotel využívají obchodní cestující, členi sportovních a jiných klubů a sdružení. Hotel Signal je moderní hotel v městě Pardubice. Hotel poskytuje moderní hotelové ubytování v 16 nedávno vybudovaných pokojích. V hotelu disponujeme ubytovací kapacitou více jak 50 lůžek. V hotelu Signal jsme schopni ubytovat autobusové zájezdy. Hotel využívají obchodní cestující, členi sportovních a jiných klubů a sdružení. Pro hosty Hotelu Signál jsou k dispozici široké služby a… Více… servis. Vve prospěch hostů Hotelu Signál je možno uskutečňovat společenské akce (školení, večířky, semináře, svatby....), k dispozici jsou salónky a technické vybavení pro moderní způsoby komunikace a zábavu. Zajistíme Vám zábavu, sport z širokých možností Pardubic a Pardubického kraje.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Signál Pardubice - Dubina - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny televizním a satelitním příjmem, moderní televizní příjímače, po celém prostoru hotelu je k dispozici kabelové a wifi připojení k internetu, moderní velký výtah. Hygienické vybavení pokojů: moderní koupelna se sprchovým koutem. Všechny hotelové pokoje mají kompletní moderní sociální zařízení. Kapacita hotelu je více jak 50 lůžek v celkem 17 pokojích. Hotel Signál umožňuje pohodlné ubytování osob se sníženou pohyblivostí.

Hotel Signál Pardubice - Dubina - Možnosti stravování

Součástí Hotelu Signál je Restaurace s možností plného stravování v každou denní dobu. Restaurace se skládá ze dvou částí, jídelny a salónku. Dbáme na kvalitní a hygienickou přípravu jídel. Dodržujeme míru podávaných nápojů, správnou teplotu vína a piva. Personál restaurace je veden k slušnému, rychlému a vstřícnému jednání.

Fotografie Hotel Signál Pardubice - Dubina

Hotel Signál Pardubice - Dubina
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Signál Pardubice - Dubina

Velká mapa