Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Resort Radslavice, ubytování Radslavice

Resort Radslavice je skvělým místem pro rekreaci turistů a cyklistů, kteří chtějí poznat střední Moravu, i pro ty, kteří chtějí odpočívat v úžasně klidném prostředí a jen tak relaxovat. V blízkosti vede hlavní dálková cyklostezka Moravy „Jantarová cyklostezka“ kterou křižují další zajímavé cyklostezky, ať už místní nebo dálkové. Resort Radslavice je skvělým místem pro rekreaci turistů a cyklistů, kteří chtějí poznat střední Moravu, i pro ty, kteří chtějí odpočívat v úžasně klidném prostředí a jen tak relaxovat. V blízkosti vede hlavní dálková cyklostezka Moravy „Jantarová cyklostezka“ kterou křižují další zajímavé cyklostezky, ať už místní nebo dálkové. Ubytovat se můžete v moderně zařízených… Více… apartmánech či pokojích ve velké chatě. Ve velké chatě se nachází společenská místnost, sdílená kuchyň a sdílená bezbariérová koupelna. Parkování je možné přímo v areálu a bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí. Platba je možná pouze a jedině převodem na bankovní účet majitelky ubytování. Do společných prostor velké chaty jako jsou kuchyňka ve velké chatě, sociální zázemí a společenská místnost mají přístup také hosté karavanových stání. Jednoho mazlíčká máte k apartmánu nebo pokoji zdarma. Každý další je bude ubytovn za příplatek 150 Kč.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 363 Kč za osobu na noc!

Resort Radslavice - Vybavení pokojů

V samostatném apartmánu se mohou ubytovat až 4 osoby. Apartmán obsahuje 2x jednolůžkovou postel, která je standardně sražená v dvojlůžko, a patrovou postel. Dále je k dispozici kuchyňka v apartmánu, sociální zařízení a venkovní posezení. Apartmán je tedy plně samostatný a hosté apartmánu standartně nemají přístup do velké chaty.
Ve velké chatě jsou celkem dva pokoje. Jeden z pokojů disponuje dvojlůžkem. Ve druhém pokoji je 3x jednolůžko a možnost přistýlky. Tyto dva pokoje spolu sousedí a k dispozici jsou k nim 2x sociální zázemí, společná kuchyňka ve velké chatě, společenská místnost a venkovní posezení.
 

Resort Radslavice - Možnosti stravování

Pokud si zrovna nechcete vařit v karavanu nebo počasí nepřeje ohništi ani venkovní kuchyni, máte k dispozici zcela vybavenou kuchyni uvnitř chaty. Apartmány mají vlastní plně vybavené kuchyňky.

Resort Radslavice - Okolí ubytování

Resort díky své dobré pozici přímo vybízí k objevování Moravy jakýmkoliv způsobem. Vyrazte na pěšky, na kolech či koloběžce a objevujte krásy moravy. V blízkosti vede hlavní dálková cyklostezka Moravy „Jantarová cyklostezka“ kterou křižují další zajímavé cyklostezky, ať už místní nebo dálkové.
Autobusová zastávka se nachází 650 m od penzionu, vlakové nádraží 4500 m.

Fotografie Resort Radslavice

Resort Radslavice
Zvětšit fotografii

Mapa Resort Radslavice

Velká mapa