Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Miri, ubytování Nový Šaldorf-Sedlešovice

Penzion Miri nabízí ubytování v klidném prostředí v okrajové části města Znojmo. Možnost ubytování je v pokojích a apartmánech. Parkování je přímo před penzionem na hlídaném parkovišti. Poloha penzionu je ideálním výchozím bodem pro cykloturistiku, turistiku, vinařskou turistiku, projížďku na koních.  Penzion Miri nabízí ubytování v klidném prostředí v okrajové části města Znojmo. Možnost ubytování je v pokojích a apartmánech. Parkování je přímo před penzionem na hlídaném parkovišti. Poloha penzionu je ideálním výchozím bodem pro cykloturistiku, turistiku, vinařskou turistiku, projížďku na koních.  Penzion má společenskou místnost až pro 12 osob s plně vybaveným kuchyňským koutem a barem, kde jsou k… Více… dispozici espresso, pivo, víno, nealkoholické nápoje a drobné pochutiny.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 460 Kč za osobu na noc!

Pension Miri - Vybavení pokojů

Apartmán je velmi vkusně a moderně zařízený a skládá se ze tří ložnic, kuchyňského koutu a vlastním sociálním zařízením. První ložnice je velmi prostorná se třemi lůžky s možností jedné přistýlky, televizí, wifi a klimatizací. Druhá ložnice má tři lůžka, televizi, wifi a klimatizaci. Třetí ložnice je svojí menší výměrou útulná a má dvě lůžka, televizi, wifi a klimatizaci. Sociální zařízení je pro všechny tři pokoje společné.
Pokoj č. 2 a 3 DVOULŮŽKOVÝ má každý vlastní sociální zařízení, pohodlná křesla, TV, WIFI, pokoj č. 3 má navíc vlastní kuchyňský kout plně vybavený.

Fotografie Pension Miri

Pension Miri
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Miri

Velká mapa