Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Restaurace a penzion Bílý Mlýn, ubytování Liberec

Penzion Bílý mlýn se nachází v klidné části Liberce, 2 km od centra města na břehu liberecké přehrady. Součástí penzionu je i restaurace a velké soukromé parkoviště.  Penzion Bílý mlýn se nachází v klidné části Liberce, 2 km od centra města na břehu liberecké přehrady. Součástí penzionu s rodinnou atmosférou je i nově zrekonstruovaná restaurace, která si Vás získá moderním interiérem a vytříbenou steakovou a středomořskou kuchyní. Jde o menší penzion s kapacitou 15 lůžek v 5ti pokojích a jedním podkrovním apartmánem. Reprezentativní oddělené prostory penzionu skvěle poslouží k pořádání firemních a soukromých akcí včetně svateb.    Součástí penzionu je velké soukromé parkoviště.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Restaurace a penzion Bílý Mlýn - Vybavení pokojů

Penzión s rodinnou atmosférou a kapacitou 15 lůžek v 5ti pokojích a jedním podkrovním apartmánem o velikosti 23 - 65 m2. Interiéry pokojů jsou laděny do přírodních tónů, kde každý pokoj má svou vlastní koupelnu, TV, Wifi. Na pokoje je možné dodat přistýlku či dětskou postýlku. 

Restaurace a penzion Bílý Mlýn - Možnosti stravování

Vytříbené steakové a středomořské kuchyni velí šéfkuchař Marek Jelínek, který se Vám ve spojení s nejnovějšími kuchyňskými technologiemi a kvalitními čerstvými surovinami postará o nevšední kulinářský zážitek. Většina pokrmů se připravuje ve speciální peci na dřevěné uhlí X-OVEN, kde si suroviny zachovávají autentičnost, chuť i aroma. Tato pec, navržená italským restauratérem Enricem Piazzim předává pokrmům pravou chuť grilu, excelentní kvalitu a nechává je zdravé a lehké. Moderní vinotéka s kapacitou 250 lahví, vyrobená na zakázku, nabízí široký výběr špičkových domacích i světových vín. Naše vyhlášené snídaně jsou již započítány v ceně pokojů.

Restaurace a penzion Bílý Mlýn - Okolí ubytování

Centrum města Liberec je vzdáleno od penzionu Bílý mlýn jen 5 minut jízdy autem.
Milovníci koupání a vodních sportů mohou navštívit libereckou přehradu, která je od penzionu vzdálena jen 50 metrů, Aquapark Babylon vzdálený 2,5 km nebo krytý bazén s nejdelším tobogánem v ČR. Zoologická a botanická zahrada se nacházejí také poblíž penzionu.
K návštěvě lákají blízké Jizerské hory, které jsou ideální pro běžecké lyžování a cykloturistiku.
Návštěvníci, kteří přijedou vlastním vozem, mohou u penzionu bezproblémově a zdarma zaparkovat.
Autobusové a vlakové nádraží je od Penzionu Villa Bílý mlýn vzdáleno 20 minut pěší chůze. Zastávka městské hromadné dopravy je od penzionu vzdálena minutu chůze.

Fotografie Restaurace a penzion Bílý Mlýn

Restaurace a penzion Bílý Mlýn
Zvětšit fotografii

Mapa Restaurace a penzion Bílý Mlýn

Velká mapa