Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Paroháče, ubytování Prostějov

Penzion U Paroháče nabízí ubytování v Prostějově. Penzion U Paroháče se nachází v Prostějově a nabízí ubytování v jedno až šestilůžkových apartmánech.U apartmánů je venkovní posezení. Parkování v areálu penzionu na hlídaném parkovišti. Wifi připojení k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 050 Kč za pokoj na noc!

Penzion U Paroháče - Nabízené služby

V rámci ubytování každý z ubytovaných hostů může přijít na recepci a dát si kávu zdarma.

Penzion U Paroháče - Vybavení pokojů

K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a šestilůžkové apartmány. Apartmány mají vlastní bezbariérový vchod, v každém apartmánu je plně vybavená kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí.V každém apartmánu je televize se satelitními programy. Součástí každého apartmánu je také koupelna se sprchou / vanou a WC.

Penzion U Paroháče - Možnosti stravování

K ubytování lze objednat snídani.

Penzion U Paroháče - Okolí ubytování

Město Prostějov a jeho okolí je ideálním místem pro cykloturistiku. Prostějovem navíc prochází i mezinárodní cyklotrasa „Jantarová stezka“. K aktivnímu odpočinku i relaxaci slouží Kolářovy sady, Smetanovy sady, lesopark Hloučela, víceúčelová sportovní hala, celá řada tenisových areálů, bowlingová herna, hala pro squash, městské lázně, dvě horolezecké stěny a sportovní areály u škol, které jsou volně přístupné široké veřejnosti. Rovněž zde najdete aquapark a oblíbené městské koupaliště.
Parkování přímo v areálu penzionu. Autobusová zastávka je vzdálena 350 m, vlaková stanice zhruba 1 km.

Fotografie Penzion U Paroháče

Penzion U Paroháče
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Paroháče

Velká mapa