Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartment Bubenikova, ubytování Pardubice

Apartmán Bubeníkova nabízí moderní a komfortní ubytování necelých 400 metrů od historického centra města Pardubice. Apartmán Bubeníkova nabízí moderní a komfortní ubytování necelých 400 metrů od historického centra města Pardubice. Apartmán je vhodný pro dvě osoby a skládá se z koupelny a velké kuchyně, která je propojena s obývací částí a ložnicí. Obývací část je vybavena pohodlným gaučem a televizí se satelitním příjmem. Za pohovkou se nachází jídelní stůl se dvěma židlemi. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí. Parkování je možné za poplatek 1 euro na nedalekém parkovišti (cca 140 m od apartmánu).  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartment Bubenikova - Vybavení pokojů

Apartmán je vybaven manželskou postelí, která se nachází ve sdíleném pokoji s obývací částí a kuchyní.

Apartment Bubenikova - Možnosti stravování

Prostorná a moderně zařízená kuchyň disponuje troubou, varnou desko, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a toustovačem. 

Apartment Bubenikova - Okolí ubytování

Univerzitní a statutární město Pardubice se nachází 25 km od města Hradec Králové a 120 km od Hlavního města Prahy. Samotný apartmán se nachází necelých 400 metrů od starého města, které nabídne spoustu historických památek a zámek s Tyršovými sady. Samozřejmostí je i moderní část města s kavárnami, restauracemi a obchodními centry. Na své si v okolí přijdou i pěší turisté a cyklisti.
Autobusová zastávka se nachází 160 m od penzionu, vlakové nádraží 1100 m a letiště 5700 m.

Fotografie Apartment Bubenikova

Apartment Bubenikova
Zvětšit fotografii

Mapa Apartment Bubenikova

Velká mapa