Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Wine Pension Prague, ubytování Praha 4

Pension nabízí příjemné ubytování v klidné vilové čtvrti jen 10 minut autem do centra města. V jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou naleznete klidné zázemí pro Vaše pracovní nebo turistické návštěvy pražského regionu. Pro pocit z dokonalého soukromí můžete využít náš samostatný apartmán se třemi ložnicemi, kuchyní, koupelnou a terasou s překrásným výhledem na Prahu.  Pension může sloužit také jako dokonalé zázemí pro pořádání školení, firemních prezentací nebo obchodních setkání. Parkování, stejně jako bohatá snídaně, kterou tvoří pestré snídaňové menu, jsou zahrnuty v ceně ubytování. Jak už název napovídá, dostanete u nás na výběr z mnoha druhů přívlastkových vín od… Více… moravských vinařů. Po celém pensionu je k dispozici připojení k internetu prostřednictvím WiFi sítě.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Wine Pension Prague - Vybavení pokojů

Ubytování čítá dvou, tří nebo čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a jeden apartmán pro 6 osob se třemi ložnicemi, terasou, kuchyní a koupelnou.

Wine Pension Prague - Okolí ubytování

Možnosti aktivního vyžití:
- golf (Hamr Braník)- tenis (Hamr Braník)- squash (Hamr Braník)- plážový volejbal (Hamr Braník)- freestyle park Modřany- plavecký stadion Podolí- cyklostezka vedoucí kolem Vltavy od Zbraslavského mostu až do centra města

Fotografie Wine Pension Prague

Wine Pension Prague
Zvětšit fotografii

Mapa Wine Pension Prague

Velká mapa