Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL A HOSTINEC U CÍSAŘE, ubytování Mirošovice

Hotel a hostinec U Císaře nabízí ubytování nedaleko Prahy v Mirošovicích. Hotel a hostinec U Císaře se nachází v Mirošovicích a nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Součástí hotelu je restaurace. Parkování na soukromém parkovišti u hotelu. Wifi připojení k internetu.  Historie restaurace U Císaře ve zkratce Restaurace U Císaře v Mirošovicích se datuje k roku 1908. Hostincem se stala v roce 1931. Josef Císař získal hostinec v roce 1947. V letech 1947 až 1960 hostinec prosperoval velmi dobře a stal se ve vesnici a blízkém okolí známým a oblíbeným. V roce 1960 v rámci vyvlastnění byl spolu s dalšími pozemky zabaven a fungoval jako mateřská školka. Zpátky k statusu se restaurace navrátila až v roce… Více… 1990, kdy byla na základě restituce navrácena dědičce po již zesnulém Josefu Císaři. Právě její dcera a vnoučata zde vybudovaly znovu místo, jehož příjemnou atmosféru si můžete nyní vychutnat. Našim hostům nabízíme: Restauraci o kapacitě 70 míst 2 salónky pro 10 a 8 osob vhodné pro rodinné oslavy či uzavřenou společnost Stylovou pivnici pro posezení s přáteli Dětský koutek V letním období příjemné posezení na zastíněné terase V zimě útulné posezení u krbu Parkoviště přímo u hostince Připojení k internetu pomocí WiFi ZDARMA UBYTOVÁNÍ

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 440 Kč za osobu na noc!

HOTEL A HOSTINEC U CÍSAŘE - Vybavení pokojů

Hostům jsou k dispozici dvou až čtyřlůžkové pokoje a apartmány (apartmány s možností přistýlky). Každý pokoj je vybaven TV a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Wifi připojení k internetu zdarma. 

HOTEL A HOSTINEC U CÍSAŘE - Možnosti stravování

V ceně ubytování je bohatá snídaně. Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 70 míst, vhodná i pro soukromé či firemní akce a večírky. 

HOTEL A HOSTINEC U CÍSAŘE - Okolí ubytování

Okolí je vhodné především pro turistiku a cyklistiku. Navštívit můžete Hrusice, Ladův památník (2 km) nebo zámek Konopiště (16 km). V Mirošovicích se můžete vykoupat ve Štičím rybníce. 
Hostinec U Císaře se nachází v Mirošovicích, okres Praha - východ, exit 21 km D1 ve směru na Prahu.

Fotografie HOTEL A HOSTINEC U CÍSAŘE

HOTEL A HOSTINEC U CÍSAŘE
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL A HOSTINEC U CÍSAŘE

Velká mapa