Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


The Golden Wheel Hotel, ubytování Praha 1

Romantický Hotel U Zlatého kola nabízí kouzelné ubytování v centru Prahy v úchvatné historické ulici Nerudova, kde se vám naskytne úžasný výhled na Pražský hrad. Butikový hotel The Golden Wheel se nachází v historické ulici Nerudova pod Pražským hradem, který se nachází 5 minut chůze od Karlova mostu. Nabízí ubytování v individuálně zařízených pokojích s bezplatným připojením k Internetu. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

The Golden Wheel Hotel - Vybavení pokojů

Nabízí sedmnáct luxusně zařízených pokojů, včetně klimatizovaného podkroví, vybavených minibarem, satelitním TV a internetem. Dostupné jsou dvoulůžkové pokoje a Suites pro 2, 3 nebo 4 osoby. Hotelové pokoje jsou zdobeny historickými detaily, jako jsou nádherné malované stropní trámy, zděné klenby či barokní stropy. Vždy se snažíme poskytnout svým hostům příjemnou rodinnou atmosféru a přátelské prostředí. 

The Golden Wheel Hotel - Možnosti stravování

V přízemí hotelu lze posedět v malé útulné kavárničce Café Arcadia s pravou italskou kávou a čokoládou.

The Golden Wheel Hotel - Okolí ubytování

Hotel se nachází v Nerudově ulici, jedné z malebných uliček Malé Strany, která je vyhledávanou turistickou trasou vedoucí až k Pražskému hradu. Kousek od hotelu se nachází známá Petřínská rozhledna s přilehlým parkem. Další zajímavou částí centra je Staroměstské náměstí s Orlojem, kam se dostanete přes Karlův most.
Nejbližší tramvajová zastávka Malostranské náměstí je vzdálena pouhých 500 metrů od hotelu. Upozorňujeme, že hotel se nachází v pěší zóně a auta mají příjezd k budově povolen pouze za účelem nakládky a vykládky.

Fotografie The Golden Wheel Hotel

The Golden Wheel Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa The Golden Wheel Hotel

Velká mapa