Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartman U Cukrářky, ubytování Vítějeves

Apartmán U Cukrářky nabízí příjemné rodinné ubytování v blízkosti lesů. Obec Vítějeves se nachází v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Apartmán U Cukrářky nabízí příjemné rodinné ubytování v blízkosti lesů. Obec Vítějeves se nachází v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Apartmán se nachází v odděleném křídle objektu s vlastním vchodem. Apartmán je vybaven ložnicí, kuchyňkou propojenou s obývací částí, koupelnou a samostatnou toaletou. Dále se v této místnosti nachází jídelní kout, posezení, televize a rádio. Apartmán je dále vybaven vysavačem, pračkou, cestovním fénem a krbem. Koupelna disponuje sprchovým koutem a vanou. Toaletní potřeby zdarma jsou samozřejmostí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Na… Více… zahradě je pro hosty připraveno posezení s možností grilování, ohniště, pískoviště, houpačka a malá trampolína. Stolní hry a dětské hračky jsou k dispozici v apartmánu. Parkování zdarma přímo u objektu a bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.   Dítě od 2 do 10 let za cenu 220 Kč / noc.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 334 Kč za osobu na noc!

Apartman U Cukrářky - Vybavení pokojů

Ubytovaným hostům je v samostatném apartmánu k dispozici ložnice se čtyřmi válendami a dále rozkládací pohovka v kuchyni.

Apartman U Cukrářky - Možnosti stravování

Hosté mají pro přípravu jídel k dispozici kuchyňku, která je vybavena dvouplotýnkou, lednicí, mikrovlnnou troubou, topinkovačem a rychlovarnou konvicí.

Apartman U Cukrářky - Okolí ubytování

Obec disponuje dětským hřištěm, tenisovými kurty, hospůdkou, obchodem, poštou, kadeřnictvím. Významnou historickou památkou je původně gotický kostel svaté Kateřiny ze 14.století. V bezprostřední blízkosti obce (5 km) stojí jeden z nejstarších českých královských hradů Svojanov. Okolí je protkáno krásnými cyklostezkami a turistickými trasami – rozhledny, hrady, zříceniny. Za zmínku stojí i zámek Kunštát, Rudka – tesané jeskyně s Blanickými rytíři, Letovice zámek, Boskovice, Lysice – koupaliště, Památník na hlásky při nájezdech Turku mezi Hartmanicemi a Hlásnicí, v Poličce rodiště B. Martinu, kostelní věž s jeho rodnou místností. Možnost chytání ryb řeka Křetínka, Předměstí – rybník Šindelka, Rybářský ráj Polička, Přehrada Křetín... rybářské lístky možno koupit v Poličce.
Autobusová zastávka se nachází 220 m od penzionu, vlakové nádraží 6200 m.

Fotografie Apartman U Cukrářky

Apartman U Cukrářky
Zvětšit fotografii

Mapa Apartman U Cukrářky

Velká mapa